Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel pięknie odrestaurowany. Ładnie urządzone pokoje. Jedyny minus to bardzo miękkie materace. Wszędzie czysto. Bardzo miła obsługa. Smaczne potrawy w restauracji. Fajne SPA, zabiegi na wysokim poziomie. Duży plus za strefę basenową. Podczas następnego pobytu w Bielawie zatrzymamy się to znowu.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony ulicy jest głośno.
Dziękujemy, Martra W
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super.imponujace wnetrza.ktorych co prawda renowacje konczono min na klatce palacowej.piekna sala balowa i pokoje.klimat i wnetrza z konca19 wieku.także wystroj pokoi.czuć dbałość właściciela.bardzo dobra obsluga recepcyjna/perfekcyjna/i kelnerska na sniadaniach/b.dobre/kiepska i drazniaca obsluga w pubie.chyba Pani barmanko kelnerka została wypozyczona z innego pubu?podanie potraw jak z laski.Ogólnie obiekt super.piękny i czysty basen .2 sauny.Mogę polecić absolutnie!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super basen, siłownia, sauna i strefa spa - zaskakująca na wysokim poziomie. Ciepła woda w basenach i bardzo miła obsługa.
Sam hotel ma fajny bar do wypicia piwa plus restauracja na posiłki. Śniadania Ok ale bez szaleństwa. Zepsuty express do kawy. Pokoje duże ale mogłyby być czystsze. Generalnie miejsce do polecenia dla normalnych gości.

Dziękujemy, 680wiktorg
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z bardzo fajną strefą SPA, nowe czyste baseny z nowymi saunami. Polecam masaż kamieniami sabai. Jedzenie bardzo dobre. Pokój średni w standardzie, ewidentnie wymagający odświeżanie. Ogólnie w hotelu było zimno, natomiast to że w pokoju było bardzo zimno jest dosyć dziwne, temperatura na zewnątrz była w okolicach 0°C.
Obsługa bardzo pomocna i miła.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 3 grudnia 2018

Niby wszystko ok, ale nie był to najlepszy pobyt w moim życiu. Świetny klimat miejsca, czysto, super siłownia, jeszcze lepszy basen, sauny i wszystko co możliwe. Jednak co poniektóra Pani z recepcji niezbyt miła, albo zimno w pokojach (niektórych, byliśmy w 3 pokojach). Mój pokój był bardzo oddalony od mojej rodziny, na dodatek oni mieli po dwa grube materace... a ja jeden, baaardzo cienki. Ekspres do kawy nie działał, ale za to śniadanie urozmaicone ;) Mimo wszystko, nie wrócimy.

Dziękujemy, KamilaAnnaBakowska