eDreams
ZenHotels.com
StayForLong
Priceline
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super basen, siłownia, sauna i strefa spa - zaskakująca na wysokim poziomie. Ciepła woda w basenach i bardzo miła obsługa.
Sam hotel ma fajny bar do wypicia piwa plus restauracja na posiłki. Śniadania Ok ale bez szaleństwa. Zepsuty express do kawy. Pokoje duże ale mogłyby być czystsze. Generalnie miejsce do polecenia dla normalnych gości.

Dziękujemy, 680wiktorg
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z bardzo fajną strefą SPA, nowe czyste baseny z nowymi saunami. Polecam masaż kamieniami sabai. Jedzenie bardzo dobre. Pokój średni w standardzie, ewidentnie wymagający odświeżanie. Ogólnie w hotelu było zimno, natomiast to że w pokoju było bardzo zimno jest dosyć dziwne, temperatura na zewnątrz była w okolicach 0°C.
Obsługa bardzo pomocna i miła.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 3 grudnia 2018

Niby wszystko ok, ale nie był to najlepszy pobyt w moim życiu. Świetny klimat miejsca, czysto, super siłownia, jeszcze lepszy basen, sauny i wszystko co możliwe. Jednak co poniektóra Pani z recepcji niezbyt miła, albo zimno w pokojach (niektórych, byliśmy w 3 pokojach). Mój pokój był bardzo oddalony od mojej rodziny, na dodatek oni mieli po dwa grube materace... a ja jeden, baaardzo cienki. Ekspres do kawy nie działał, ale za to śniadanie urozmaicone ;) Mimo wszystko, nie wrócimy.

Dziękujemy, KamilaAnnaBakowska
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Położenie przy głównej ulicy więc dosyć głośno latem przy otwartych oknach. Ale pokoje przestronne, czyste. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza w Spa. Śniadanie smaczne z duzym wyborem. Resteuracja też warta wyboru choć dania można mocniej doprawić. Baseny i sauny lepiej niż ok.super wyposażone zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. A lezaki na basenie to poezja dla ciała. Na pewno kupię takie do domu. Jedyny minus to styl i lekkie sfatygowanie wystroju. Lekkie rokokoko, ale co kto lubi. O gustach się nie dyskutuje.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, aka0
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Spędziliśmy w hotelu dwie noce. Pokój czysty i duże, wygodne łóżko. Korzystaliśmy także z restauracji. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Dania z karty także godne polecenia. W obiekcie jest także strefa SPA, fitness i basen, z których nie korzystaliśmy. Uprzejma obsługa. Fajny klimat pofabrykanckich kamienic.Bardzo podobał nam się zamykany "schowek" na rowery.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgaWPodrozy