eDreams
Priceline
StayForLong
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Położenie przy głównej ulicy więc dosyć głośno latem przy otwartych oknach. Ale pokoje przestronne, czyste. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza w Spa. Śniadanie smaczne z duzym wyborem. Resteuracja też warta wyboru choć dania można mocniej doprawić. Baseny i sauny lepiej niż ok.super wyposażone zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. A lezaki na basenie to poezja dla ciała. Na pewno kupię takie do domu. Jedyny minus to styl i lekkie sfatygowanie wystroju. Lekkie rokokoko, ale co kto lubi. O gustach się nie dyskutuje.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, aka0
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Spędziliśmy w hotelu dwie noce. Pokój czysty i duże, wygodne łóżko. Korzystaliśmy także z restauracji. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Dania z karty także godne polecenia. W obiekcie jest także strefa SPA, fitness i basen, z których nie korzystaliśmy. Uprzejma obsługa. Fajny klimat pofabrykanckich kamienic.Bardzo podobał nam się zamykany "schowek" na rowery.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgaWPodrozy
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Bardzo ładny stylowy pałac z klimatycznymi pokojami wyposażonymi w wygodne łożka. Smaczne i pożywne śniadania,bogate zaplecze rozrywkowe - siłownia, bilard niedługo otwarty zostanie basen. W okolicy pełno historycznych miejsc wartych obejrzenia

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Rafcio1973
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Cichy i spokojny hotel. Ta cisza w połączeniu z wystrojem (imperialnym? wiktorianskim?) tworzy klimat, kojarzacy się z twórczością Agathy Christie. Ale zbrodni nie było... Śniadanie smaczne - wedlina, sery, owoce, do tego jajecznica na zamówienie.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, marcing166
Zrecenzowano: 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden nocleg w Bielawie. Niestety hotel nie spełnił oczekiwań. Wystrój "stylowy" jest dość kontrowersyjny. Pokój bardzo ciemny. Oświetlenie bardzo słabe. Śniadanie na niskim poziomie. Opinie poprawia przestronna łazienka oraz przyjemny bar w piwnicy.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa