Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
ZenHotels.com
eDreams
Booking.com
Priceline
Wyświetl wszystkie 5 ofert
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Bardzo ładny stylowy pałac z klimatycznymi pokojami wyposażonymi w wygodne łożka. Smaczne i pożywne śniadania,bogate zaplecze rozrywkowe - siłownia, bilard niedługo otwarty zostanie basen. W okolicy pełno historycznych miejsc wartych obejrzenia

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Rafcio1973
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Cichy i spokojny hotel. Ta cisza w połączeniu z wystrojem (imperialnym? wiktorianskim?) tworzy klimat, kojarzacy się z twórczością Agathy Christie. Ale zbrodni nie było... Śniadanie smaczne - wedlina, sery, owoce, do tego jajecznica na zamówienie.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, marcing166
Zrecenzowano: 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden nocleg w Bielawie. Niestety hotel nie spełnił oczekiwań. Wystrój "stylowy" jest dość kontrowersyjny. Pokój bardzo ciemny. Oświetlenie bardzo słabe. Śniadanie na niskim poziomie. Opinie poprawia przestronna łazienka oraz przyjemny bar w piwnicy.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek Z
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Trafilismy do Bielawy po pobycie w Mosznej, więc przed włascicielami i obsługą hotelu w Bielawie stało wyjątkowo trudne zadanie: sprostać co najmniej cudnemu wrażeniu, które sprawia Moszna... Niniejszym składam wielkie gratulacje: udało im się!!! Z wielkim zaangażowaniem restaurowane wnętrza, bardzo dobry gust , talent nie tylko plastyka ale i włascicielki, rozmach modernizacji obiektu.... Przesympatyczna i wyjątkowo życzliwa obsługa: nie ma problemu ze zmianami w proponowanym w pakiecie menu, z przełożeniem zabiegów w wielkiej urody SPA...
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! Bardzo będziemy chcieli wrócić...

Wskazówka dotycząca pokoi: Rewelacja! Hotel miesci się przy ruchliwej ulicy, więc może dopytać czy nie ma pokojów po drugiej stronie
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Piękny pałac, bogaty wystrój oraz stylowe meble.
Śniadania bardzo smaczne, ale standardowe, schody strasznie skrzypią, po pewnym czasie staje się to denerwujące.
Z wyjątkiem tego to pałacyk jest dobrym miejscem do wypoczynku.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, natalllawaw