“Kulinarna rozkosz”
Bardzo Prosie — recenzja

Bardzo Prosie
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Bielawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Dolny Śląsk. Konkretnie Bielawa i dwóch kucharzy z pasją i powiewem świeżości- Piotr i Arek szefowie kuchni w Restauracji 'Bardzo Prosię - inaczej kuchnia polska"
Chcę polecić to zaczarowane barwą smaków miejsce. I nie dlatego,że jeden z nich to moj kochany brat,ale dlatego ,że na to zasługują.
Potrawy, które wychodzą z ich kuchni są nietuzinkowe. Jeżeli ktoś z Was poszukuje potraw, które raz zasmakowane rozbudzają Waszą wyobraźnię kulinarną i chcecie więcej czegoś innego nieznanego a jednocześnie bardzo pysznego-polecam!
U "prosiaków" nie dostaniesz przysłowiowego schabowczaka z frytkami. Rozbudzisz kubki smakowe kaczuszką w towarzystwie marchewki marynowanej w pomarańczach i chrupiącego listka botwinki z dodatkiem panierowanych z wierzchu chrupiacych a w środku delikatnych klusek śląskich.
Ja dzisiaj zjadlam kluseczki śląskie z kozim bialym serem w śmietanowym sosie z lekką nutą cytryny z dodatkiem fasolki szparagowej i cukini.
Takich cudownych dań jest kilka w karcie. Karta co 3 miesiące jest inna.
Piotr i Arek chcą zaskoczyć gości swoją kreatywnością. Nie boją sie nowych wyzwań kulinarnych.
Zapraszam i polecam z czystym sercem.
Bardzo chcę żeby ich kuchnia dotarła do koneserów dobrego smaku.
Jesteś z Wrocławia lub okolic- zrób sobie wycieczkę w piękne, malownicze miejsce i odwiedź tych młodych kochajacych swoją pracę kucharzy.
Naprawdę warto!!!

Zadowolony gość i siostra

1  Dziękujemy, Ewa P

Zrecenzowano 8 września 2019

Nic specjalnego jeżeli chodzi o jedzenie zachwycać się nie ma czym zamówiłem antrykot który był nie do końca jaki powinien być tłusty i niezbyt ciepły .zamawiając obiad deser i kawę dostaliśmy kawę deser i obiad ŻENUJĄCE .NIKOMU NIE POLECĘ skoro obsługa nie zna podstaw i kolejności podawania dań które pozostawiają wiele do życzenia

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Boże drogi.. Mega, mega, przepyszne!!! W końcu coś odmiennego od tych burgerow, plackow po węgiersku i najtańszych lodów. Wbijajcie się tu bez zastanowienia!! Najlepszy posiłek ever w niepozornym miejscu!!!

1  Dziękujemy, ma_gosiaj483
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie , wszystko świeże .
Chyba najlepszą reklamą będzie to ,
że pozostawiliśmy po sobie puste talerze :)
Bardzo miła obsługa , polecamy

2  Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna okolica. Restauracja tuż obok stawku, który nadaje klimat. Obsługa przemiła, a jedzenie wprost fenomenalne. Podane tak, że nie wiadomo, czy jeść, czy patrzeć. Warto jednak zjeść. Rozkosz dla podniebienia. Polędwiczka z wierzchu chrupka, a wewnątrz mięciutki.
Mały kulinarny raj.

2  Dziękujemy, Shendy7

Bardzo Prosie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dzierżoniów, Województwo dolnośląskie

Pieszyce, Województwo dolnośląskie

Bielawa, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bardzo Prosie? Podziel się wrażeniami!