“PRZEREKLAMOWANE”
Bardzo Prosie — recenzja

Bardzo Prosie
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Bielawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Nic specjalnego jeżeli chodzi o jedzenie zachwycać się nie ma czym zamówiłem antrykot który był nie do końca jaki powinien być tłusty i niezbyt ciepły .zamawiając obiad deser i kawę dostaliśmy kawę deser i obiad ŻENUJĄCE .NIKOMU NIE POLECĘ skoro obsługa nie zna podstaw i kolejności podawania dań które pozostawiają wiele do życzenia

Dziękujemy, Jacek J

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Boże drogi.. Mega, mega, przepyszne!!! W końcu coś odmiennego od tych burgerow, plackow po węgiersku i najtańszych lodów. Wbijajcie się tu bez zastanowienia!! Najlepszy posiłek ever w niepozornym miejscu!!!

1  Dziękujemy, ma_gosiaj483
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie , wszystko świeże .
Chyba najlepszą reklamą będzie to ,
że pozostawiliśmy po sobie puste talerze :)
Bardzo miła obsługa , polecamy

2  Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna okolica. Restauracja tuż obok stawku, który nadaje klimat. Obsługa przemiła, a jedzenie wprost fenomenalne. Podane tak, że nie wiadomo, czy jeść, czy patrzeć. Warto jednak zjeść. Rozkosz dla podniebienia. Polędwiczka z wierzchu chrupka, a wewnątrz mięciutki.
Mały kulinarny raj.

2  Dziękujemy, Shendy7
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i bardzo estetycznie podane. Nietypowe połączenie składników sprawia, że na nowo odkrywamy smaki znanych nam potraw. Urokliwa okolica dodaje atrakcyjności temu miejscu.
Gorąco polecam!

2  Dziękujemy, Kate_Late7

Bardzo Prosie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dzierżoniów, Województwo dolnośląskie

Pieszyce, Województwo dolnośląskie

Bielawa, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bardzo Prosie? Podziel się wrażeniami!