Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położony hotel z niedużym, ale niezwykle klimatycznym SPA, do tego park i saunarium z nietypowym basenem o nazwie biostaw, rewelacyjne śniadania i wyśmienite menu w restauracji. I jeszcze przesympatyczna obsługa, prosecco i róże w pokoju - to z całą pewnością gwarancja udanej randki:)

Dziękujemy, agnieszka k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja H, Kierownik ds. PR, Hotel Dębowy Biowellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Jest nam bardzo miło, że starania naszego zespołu zostały docenione! Staramy się, by pobyt naszych gości w Hotelu Dębowym zawsze wiązał się z niezapomnianymi wspomnieniami. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Na moją ocenę 5/5 przede wszystkim składa się to, że Hotel promuje lokalne produkty. Hotel zorganizował też nam warsztaty w pasiece obok, gdzie poznaliśmy niesamowitego mistrza pszczelarza Pana Czesława ♥️ Ramka miodu prosto z ula na śniadanie sprawiła, że poczułam się na prawde jak w pałacu królewskim. Same zabiegi Spa są też wysokim poziomie. Hotel pięknie utrzymany. Zadbano o każdy detal. Wiekowe drzewa robią wrażenie. Hotel robi ukłon w stronę tego co stare i dobre i polskie. Nie ma tu miejsca na zmartwienia współczesnego świata.

Dziękujemy, buczi90

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Rzeczywiście przykładamy największą wagę do promocji lokalnych produktów, nie idąc na kompromis z jakością. Takie słowa motywują nas najbardziej i utwierdzają w przekonaniu, że zmierzamy we właściwym kierunku. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się do Hotelu Dębowego na weekend. Otrzymaliśmy pokój na najwyższej kondygnacji - w hotelu nie ma windy, więc każdorazowo wejście po dosyć stromych schodach powodowało lekką zadyszkę :). Duży plus - możliwość przyjazdu z psem, otoczenie (park). Ciekawe śniadania, dużo regionalnych produktów. Obiady z karty bardzo dobre.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, phos_pl

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za poświęcony czas na wystawienie recenzji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom gości, starając się stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich - zarówno naszych gości, jak i ich czworonożnych pupili. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w zabytkowym budynku, otoczony pięknym parkiem. Możliwość bezpłatnego skorzystania z zewnętrznej strefy saun. Miejsce, w którym naprawdę można wypocząć i zrelaksować się. Apartament był czysty, przestronny i komfortowy. Śniadanie przepyszne i bardzo urozmaicone. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Zdecydowanie Hotel Dębowy można polecić tym bardziej, że samemu ma się ochotę tam wrócić.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, katakola

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. To dla nas największa motywacja, gdy goście chcą do nas wracać. Zapraszamy ponownie również w okresie jesienno-zimowym - otoczenie prezentuje się wtedy równie urokliwie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne ravioli ze szpinakiem i kozim serem w sosie z winogronami i orzechami laskowymi, ciasto niezwykle delikatne, wprost rozpływa się w ustach. Wyśmienita szarlotka na ciepło z lokalnym miodem i lodami. Dopełnieniem było pianino na żywo. Restauracja z klimatem i duszą.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, domka1990
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja H, Kierownik, Hotel Dębowy Biowellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa i zapraszamy ponownie!