Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Na moją ocenę 5/5 przede wszystkim składa się to, że Hotel promuje lokalne produkty. Hotel zorganizował też nam warsztaty w pasiece obok, gdzie poznaliśmy niesamowitego mistrza pszczelarza Pana Czesława ♥️ Ramka miodu prosto z ula na śniadanie sprawiła, że poczułam się na prawde jak w pałacu królewskim. Same zabiegi Spa są też wysokim poziomie. Hotel pięknie utrzymany. Zadbano o każdy detal. Wiekowe drzewa robią wrażenie. Hotel robi ukłon w stronę tego co stare i dobre i polskie. Nie ma tu miejsca na zmartwienia współczesnego świata.

Dziękujemy, buczi90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja H, Kierownik ds. PR, Hotel Dębowy Biowellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Rzeczywiście przykładamy największą wagę do promocji lokalnych produktów, nie idąc na kompromis z jakością. Takie słowa motywują nas najbardziej i utwierdzają w przekonaniu, że zmierzamy we właściwym kierunku. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się do Hotelu Dębowego na weekend. Otrzymaliśmy pokój na najwyższej kondygnacji - w hotelu nie ma windy, więc każdorazowo wejście po dosyć stromych schodach powodowało lekką zadyszkę :). Duży plus - możliwość przyjazdu z psem, otoczenie (park). Ciekawe śniadania, dużo regionalnych produktów. Obiady z karty bardzo dobre.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, phos_pl

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za poświęcony czas na wystawienie recenzji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom gości, starając się stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich - zarówno naszych gości, jak i ich czworonożnych pupili. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w zabytkowym budynku, otoczony pięknym parkiem. Możliwość bezpłatnego skorzystania z zewnętrznej strefy saun. Miejsce, w którym naprawdę można wypocząć i zrelaksować się. Apartament był czysty, przestronny i komfortowy. Śniadanie przepyszne i bardzo urozmaicone. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Zdecydowanie Hotel Dębowy można polecić tym bardziej, że samemu ma się ochotę tam wrócić.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, katakola

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. To dla nas największa motywacja, gdy goście chcą do nas wracać. Zapraszamy ponownie również w okresie jesienno-zimowym - otoczenie prezentuje się wtedy równie urokliwie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne ravioli ze szpinakiem i kozim serem w sosie z winogronami i orzechami laskowymi, ciasto niezwykle delikatne, wprost rozpływa się w ustach. Wyśmienita szarlotka na ciepło z lokalnym miodem i lodami. Dopełnieniem było pianino na żywo. Restauracja z klimatem i duszą.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, domka1990
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja H, Kierownik, Hotel Dębowy Biowellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

W hotelu spędziłam święta.
Jedzenie było przepyszne - codziennie świeże pieczywo (również w okresie świątecznym), duży wybór lokalnych produktów (wędliny, sery, miody), na bieżąco uzupełniane, wszystko świeże (sałaty, warzywa, owoce, składniki na soki, które można samodzielnie zrobić), wysokiej jakości (nie było tanich produktów kupnych czy nafaszerowanych cukrem i konserwantami tylko lokalne naprawdę smaczne). Wszystko podane apetycznie cieszyło nie tylko podniebienie ale i wzrok. Nawet osoba nie jedząca produktów mlecznych czy glutenu była w stanie znaleźć coś dla siebie.
Obsługa dbała o to, by niczego nie brakowało. Widać było, że wszyscy się starają żeby wszystko było jak należy, byli mili, pomocni i mimo że czasem powstawały pewne niedociągnięcia - występował wyraźny problem na etapie komunikacji i chyba żadne z ustaleń, które omawiałam przed przyjazdem nie zostało zrealizowane - to jednak widoczne starania i wysiłki podejmowane przez obsługę oraz ogrom ciepła oraz pozytywnego podejścia z ich strony zatarły to negatywne wrażenie (za to odjęłam 1 gwiazdkę).
Pokoje w pałacu może nie były największe, ale było wszystko co trzeba, codziennie były dokładnie sprzątane, woda uzupełniania. W pokoju premium była lodówka, czajnik. Wszędzie były dywany. Akustyka nie przeszkadzała mi. Na piętrze były kanapy oraz serwis kawowy (ekspres ciśnieniowy) gdzie można było siąść oraz porozmawiać, napić się kawy. Hotel ciekawy architektonicznie. Każdy z pokoi był inny. Mój miał tylko jedno okno przez co wydawał się ciemniejszy niż ten nade mną, który posiadał podwójne okno. Widok z pokoju na urokliwe ogrody.
Z części spa nie korzystałam więc nie mogę niczego o niej powiedzieć. Mam nadzieję że następnym razem to nadrobię.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, YasmineL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Recepcja H, Kierownik ds. PR, Hotel Dębowy Biowellness & SPAOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2019

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasz hotel sprostał oczekiwaniom. Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nasi goście byli zadowoleni. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej odnośnie wspomnianych, drobnych niedociągnięć z zakresu komunikacji. Gdy dowiemy się w czym leżał problem, na pewno zrobimy wszystko, by taka sytuacja się nie powtórzyła. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty znajdzie się czas na skorzystanie z naszej oferty SPA. Zapraszamy ponownie!