“Klinatyczna pijalnia”
Pijalnia Artystyczna — recenzja

Pijalnia Artystyczna
Nr 4 wśród 8 Restauracje (Piwniczna)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce gdzie można spędzić czas popijając wodę prosto ze źródła. Na miejscu galeria wraz z pamiątkami.

Dziękujemy, piotrg863

Zrecenzowano 22 marca 2019

W regionie trudno o lepsze miejsce na popołudniową kawę i coś słodkiego. Doskonała i sympatyczna obsługa, naprawdę domowe ciasta. Genialna lokalizacja. Autentyczne wnętrze - nie silą się na ikeowską "góralskość", nie muszą nic udawać. Minus jedna gwiazdka za sądziedztwo porzuconego i zdewastowanego sanatorium na zapleczu. Poza tym - punkt obowiązkowy nawet dla przejeżdżających przez Piwniczną.
Obok fajny plac zabaw, 3 minuty spaceru do naprawdę dużego i pełnego atrakcji placu zabaw przy kładce nad Dunajcem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Maciej L
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z możliwością wypicia wody Piwniczanki. Bardzo dobra pomidorowa, ale najlepsza jest ichniejsza jagnięcina. Na prawdę obligatoryjny punkt programu. Maluteńki minusik od nas, że w środku była zimna, ale panie nam ją podgrzały. Bardzo ładnie położona kawiarenka.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Żaneta F
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam jagnięcinę za 25zl wraz z kapustą.Otrzymałam wielką kość z dosłownie 5 kawałkami mięsa! Trochę kapusty i jedną jedyną kromkę chleba.
Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, letniapora13
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Śliczne miejsce w którym można napić się kawy i wody z Piwnicznej, a także kupić rękodzieło. Wystrój robi wrażenie. Ceny są przystępne, co powoduje, że można w Pijalni naprawdę dobrze spędzić czas.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Joanna Ś

Pijalnia Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piwniczna, Małopolskie
Piwniczna, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Artystyczna? Podziel się wrażeniami!