Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajnie bo czysciutko , piekne miejsce aczkolwiek brak basenu,ktory jest na zdjeciu,podczas naszej wizyty taras na dolebyl zamkniety :( brak informacji w dniu przyjazdu brak infornacji o okolicy, mila obsluga,dobre jedzenie

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Agnieszka Ż
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Hotel może stary ale odnawiany i na odpowiednim poziomie. Przytulne pokoje jedne z balkonami inne jedynie z oknami. Niestety te z balkonami mają gorszy widok. Wi-fi jest ale łatwo gubi i traci zasięg. Na każdym piętrze inna sieć wi-fi. Na 2 piętrze znajduje się "taras ciszy" niestety tam brak zasięgu wi-fi. Ogólnie lokalizacja gdzie telefony tracą zasięg. Hotel położony na odludziu. Śniadania bardzo dobre, dużo wędlin wysokiej jakości. Restauracja otwarta do późna nie zdarzyło nam się by jakiegoś dania nie było. Same dania dobre/bardzo dobre jednak porcje małe. Obsługa bardzo miła i pomocna. Można jeszcze dodać że pod hotel podchodzi dzika zwierzyna.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 929tomaszm
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem kłopot z oceną tego hotelu. Byliśmy tu z żoną przez 4 dni i mam mieszane odczucia. Z jednej strony sporo plusów np rewelacyjne położenie, świetne widoki, spory parking, miła obsługa, świetne jakuzzi a z drugiej strony bardzo slabe jedzenie, nieciekawe śniadania brak klimatyzacji toporne choć duże pokoje, bardzo słaby zasięg wi-fi. Biorąc pod uwagę całość zdaje taka ocenę. Przyjazd tu na własną odpowiedzialność.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt kilkudniowy wraz z naszym Maleństwem. Obiekt pięknie położony, nieziemskie widoki z tarasu na górze oraz balkonu naszego pokoju, idealne warunki do relaksu z książką, obsługa miła i uśmiechnięta, dania z restauracji bardzo dobre, śniadania także w porządku, pyszna kawka z baru. Wyposażenie pokoi dość wysłużone, co jednak nie przeszkodziło w udanym pobycie. Dostępny stół do tenisa stołowego. Dojazd może sprawiać pewną trudność, zwłaszcza późną jesienią czy zimą. Generalnie odpoczynek bardzo udany, na uwagę zasługuje miłe podejście do gości i pyszne menu.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, JakubekB
Zrecenzowano: 10 lutego 2018

Plusy: lokalizacja (choć stromy podjazd wymagał łańcuchów zimą, jednak nie było to uciążliwe, za to piękne widoki), smaczne jedzenie (choć bez szału), miła obsługa, sala zabaw i gier (tenis stołowy, rzutki, bilard, piłkarzyki - choć sprzęt trochę nadgryziony zębem czasu), fajna sauna sucha i IR, przyjemne jacuzzi, miejsce do odpoczynku przy kominku. Pokoje czyste, choć niezbyt duże.

Minusy: fatalne WiFi, słabe i skrzypiące łóżka, materace i poduszki średnio-wygodne, brak reakcji obsługi na zgłoszenie usterek (pęknięta umywalka, wyrwane uchwyty w łazience), bar nie działa do 23:00 choć hotel tak się chwali (już przed 22:00 możliwość kupna tylko gotowych butelkowanych artykułów).

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, mariusz s