Zrecenzowano: 2 września 2017

Nie wypowiem się na temat hotelu zimą, bo byłam tam tylko w lecie, ale bez napędu 4x4 się nie obejdzie, obok hotelu jest też wyciąg narciarski. Hotel położony jest na uboczu przy jednym z przepięknych beskidzkich szlaków, a widok jest niesamowity. W hotelu znajduje się wszystko co potrzebne aby miło spędzić czas, nie korzystając nawet z infrastruktury turystycznej pobliskich miejscowości, jest tu restauracja, sala gier (piłkarzyki, rzutki, tenis stołowy), miejsce zabaw dla małych dzieci, a na zewnątrz 2 małe place zabaw.
Co do jedzenia to można zamówić obiadokolacje, serwowane na sali z pięknym widokiem, śniadania są obfite i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, wszystko przepyszne, również dania z karty w restauracji.
W hotelu znajduje się też piękny taras nazwany tarasem ciszy, można tam wypocząć w wygodnych fotelach patrząc na panoramę gór. Pokoje są małe, bardzo czyste, może ściany wymagałyby odświeżenia, ale to szczegół który zupełnie nie wpływa na komfort pobytu.
Obsługa bardzo miła i bardzo pomocna, mam nadzieję, że tak pozostanie, bo pobyt na pewno powtórzymy, hotel jest idealną bazą wypadową na beskidzkie szlaki górskie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybierać pokoje od strony wschodniej hotelu z widokiem na panoramę górską.
Dziękujemy, Jaga J
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel skromnie urządzony. Przede wszystkim czysto i to najważniejsze, śniadania bardzo dobre i urozmaicone. W łazience brakowało mi suszarki do włosów. Skromne wyposażenie pokoju rekompensuje widoki. Dość daleko od centrum.

Dziękujemy, 788gosia
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Miła i sympatyczna obsługa, doskonała kuchnia, trochę budzi zastrzeżeń fakt iż w tej cenie woda do picia tylko jednorazowo podobnie jak i szampon czy płyn pod prysznic, cena minimalna a zdziwienie pozostaje, podobnie jak i brak Wi-Fi w pokojach. Super lokalizacja, czysto w pokojach i ciekawa oferta dodatkowo.

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, neurob2017
Zrecenzowano: 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w tym hotelu mam bardzo mieszane odczucia . Piękna okolica, ładne pokoje, cześć pokoi na 3 pietrze z nieziemskim widokami, fantastyczna, bardzo uprzejma i pomocna obsługa recepcji. Ale ... pozostawione na podłodze brudne ręczniki wracają na wieszak, (nie są wymieniane na czyste, mimo że przez dwa dni były odkładane na podłogę ) :( , wybrane osoby obsługi restauracji bardzo nieuprzejme, śniadania zdecydowanie przeciętne, posiłki z karty raczej też bez rewelacji.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Bardzo ładnie położony hotel - podobno dawne schronisko górskie; Piękne widoki, szczególnie z tarasu w stronę Piwnicznej. Bardzo uprzejma i miła obsługa - panie doradzały gdzie iść na fajne wycieczki z dziećmi; Ogólnie w pokojach i korytarzach bardzo czysto. Śniadania bez zarzutu, nawet wegetarianie się dobrze najedzą; Byliśmy latem i dlatego dla nas stromy podjazd pod sam hotel to była atrakcja :) - w zimę faktycznie może być ciężko dla niektórych aut. Dla naszej rodziny fakt że hotel jest kilka kilometrów od centrum miejscowości to olbrzymi atut położenia i bardzo byliśmy z tego zadowoleni; Jeśli ktoś lubi komfortowy wypoczynek z dala od tłumów to ten hotel będzie strzałem w dziesiątkę;

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokoje na 2 piętrze i były wystarczająco przestronne;
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, danielwN6629JT