“Bardzo kiepsko”

Restauracja Czarna Owca
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Piwniczna)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo słabe, hamburger wołowy bez wołowiny, gicz z rosołu, ciepłe piwo, potrawy podawane bez dodatków z opisu z menu. Odradzam.

1  Dziękujemy, Igor D

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Krótka, przemyślana karta. Potrawy z regionalnym charakterem smaczne i dopieszczone. Wystrój restauracji z elementami folkowymi, jak i cały hotel. Szczerze polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, CopartKrak
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Zawsze szukam regionalnych, tradycyjnych smaków.Dobrej kuchni, wystroju cieszącego oko.Czarna Owca, ma to wszystko.I przystępne ceny.Pierogi, mniam !

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Piekny widok na rzekę z tarasu. Wybrane dania smaczne (pierogi z rydzami i kapustą i zupa gulaszowa).

Dziękujemy, Mozdzierzewska
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Przyjechaliśmy do Czarnej Owcy na kolacje myśląc, że zjemy z przyjemnością dania, które zamówimy. Tak się jednak nie stało. Zamówiliśmy deskę serwów i kiełbas dla dwóch osób. Szczerze mówiąc było to najlepsze danie, które nam podano. Mogę się przyczepić, że było tego za dużo jak na przystawkę. Zamówiliśmy też Burger Czarna Owca- jedyne co było czuć to sałatka, coś w rodzaju jarzynowej z majonezem/ musztarda. Mięso było widać, ale nie było go czuć. Coś okropnego. Kolejny był Burger z Jagnięciny- mięso mielone niewiadomego pochodzenia- uważam, że nie była to jagnięcina a wieprzowina, po restauracji z taką renomą spodziewaliśmy się siekanego mięsa z jagnięciny. Salsa pomidorowa przypominała raczej sos do dań chińskich z supermarketu, a chipsy ziemniaczane mocno barowe. Podsumowując - nie wrócimy tam ponownie. To ile zapłaciliśmy za kolacje nie jest w żadnym stopniu współmierne z tym co dostaliśmy.

Dziękujemy, Dorota R

Restauracja Czarna Owca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rytro, Małopolskie
Szczawnica, Małopolskie

Piwniczna, Małopolskie
Piwniczna, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Czarna Owca? Podziel się wrażeniami!