Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bywałem w tej Restauracji w sezonie minimum raz w tygodniu. Poza sezonem dobre ceny i znośne jedzenie. Moja dzisiejsza wizyta to znaczne pogorszenie jakości potraw i ewidentna drenacja kieszeni klienta. Zupa rosół opisana jako z wkładką z kury za 13.5zł okazał się rosołem z makaronem bez deklarowanej porcji kury. Zupy przesolone sałatka smak wyłącznie pieprzu. Nie polecam coś się bardzo pogorszyło. Oceniam tylko Restauracje w w Hotelu nie nocowałem.

Dziękujemy, Wojtek K
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

No cóż byłem chyba poraz trzeci. Poprzednich wizyt nie będę opisywał bo nie pamiętam.

Tymrazem zauważylem wątróbkę z cebulką i jabłkiem. Brzmiało zachęcająco. W menu widniało jako przekąska, domowilem do niej kiszkę.
Wątróbkę nie każdy lubi. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem to lepiej nie czytaj dalej a przejdź do kolejnego akapitu ;) (żeby się na zawsze nie zniechecić).

Czym jest wątróbka z jabłkiem? Mięciutka konsystencja, soczysta. Podawana z miękką cebulką i jabłku konsystencji prawie kremowej. Smak cebuli przełamany słodkokwaśnym jabłkiem. Mistrzowska kompozycja!!! Takie marzenia pokierowały moim wyborem jak zobaczyłem wątróbkę w menu. Dostałem dobrze wysmażone podroby. Konsystencja mięsa bardziej twarda niż miękka, lekko sucha. Cebulka i jabłka obsmarzone. Smaki nie przegryzły się. Był wyraźny smak czut suchej wątróbki, z lekka przysmarzonej cebuli, smażonego jablka.
Kompozycja smaku mogła rozwalona jak i moje marzenia.
Danie dobre na ogół dobre. Tak serwuje się w wielu restauracjach. Jednak dalekie od moich subiektywnych oczekiwań.

No to teraz o kiszce.
Przeczytałem "Kiszka z kapustą zasmarzaną i ziemniakami". W moich stronach króluje Kiszka ziemniaczana. I znam tylko jedna Kiszkę.
Wyobraźcie moje rozczarowanie jak otrzymałem kaszankę z zasmarzaną kapusta i ziemniaczkami. Nie mogę narzekać: nie dopytalem, nie zrozumiałem, jestem głupi. Chciałbym tylko przypomnieć właścicielom. Istnieje polskie wykwintne danie pod nazwą kaszanka. Może by lepiej je stosować?

A teraz o samym daniu.
Kaszanka w postaci rozwalonej. Kiszki już nie było, co było zdziwieniem w zdziwieniu. Przypominam żem zamówił kiszkę. ;). Kaszanka była lekko przyprawiona. I w sumie bym dopieprzył, ale staram się nie poprawiać zamysłu kucharza. Konsystencja idealna -miękka, ale nie ciapcia. Smak-równy.
Kapusta idealnie ugotowana. Lekko twarda, słona, posmak ziela angielskiego. Wolałbym bardziej miękką do kaszanki, ale rozumiem zamiar kucharza.
Ziemniaczki boskie. Tu nie ponarzekam.

Dziękujemy, MirekGrodno
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z bardzo miłą obsługą o niezbyt wyszukanej stylistyce wnętrza. Samo wnętrze nie zachęca szczególnie do odwiedzenia tego miejsca. Na szczęście kuchnia jest lepsza od samego wystroju (to i dobrze). Można zjeść całkiem smacznie i całkiem tanio. Promocyjny zestaw obiadowy to koszt 17,5zł .

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Piotr-Kan
Zrecenzowano: 14 października 2018

Odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i galopowania po życiu? Jak najbardziej!
Piękne połączenie europejskiego poziomu z lokalnym klimatem. W hotelowych pokoikach wszystko, co potrzeba, reszta na życzenie. Ode mnie ogromny plus za duże, w angielskim stylu, ręczniki i w tymże stylu komódkę w łazience, oraz niezwykle wygodne łóżka. Śniadanie rewelacyjne, z bardzo dobrych i najwyższej jakości produktów lokalnych, i obfite. Jedzenie w restauracji na dole wyśmienite, również łączące dobrą kuchnię europejską z tym, co najlepsze swojskie (na przykład mąka z prawdziwego młyna w Nowym Sączu!).
Takie wrazenie, że odpoczywam w dobrym europejskim rodzinnym hoteliku...
A kawę tu się pije z przepięknym widokiem na góry!

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Polska S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu na obiad zachęceni ładnym, estetycznym budynkiem i wybor okazał się trafiony. Obsługa kelnerska działa sprawnie. Kuchnia domowa i smaczna. Zachwyciły mnie naleśniki ze szpinakiem i serem - mistrzostwo. Dzieciom smakowaly zupy z lananymi kluskami.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Marta Ż