Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od 6 rano samochody dostawcze i inne mknące drogą tuż za płotem oraz skrzypiące łóżka to jedyny istotny minus. Bardzo solidnie wykonany i starannie/czysto utrzymany obiekt. Rozsądne ceny. Śniadania (express do kawy jest) urozmaicone. Szkoda ze tylko jeden rodzaj herbaty. Restauracja, choć w menu głównie pierogi, jest - smacznie. Zamawiane posiłki bardziej różnorodne. Aneks kuchenny b pomocny. Obsługa przemiła. Mydło i suszarka w łazienkach. Stoliki do posiedzenia na zewnątrz. Sklep b blisko. Do większości szlaków i do centrum trzeba dojechać.

Dziękujemy, Polna_22
Zrecenzowano: 12 listopada 2017

Fajny i czysty pensjonat, trochę niedogodności z restauracją (trzeba przejść po powietrzu) ale ogólnie pokoje przestronne i czyste,trochę kłopotu z zasięgiem telefonu ale wifi za free działające.Byłem tylko na jedną noc ale jeśli będę w okolicy to jęli będą miejsca to zanocuję.Śniadanie obfite i smaczne

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Robert R
Zrecenzowano: 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ciche i przyjemne miejsce. W pokojach bardzo często. Miła obsługa. Baaardzo rozsądne ceny w barze :)
Jedzenie bardzo dobre, śniadania obfite z dużym wyborem. Piłkarzyki, rowery, sauna itp. Biorąc pod uwagę okoliczne atrakcje nie można się nudzić z dziećmi.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano: 3 lipca 2017

Bardzo miła i pomocna obsługa.Pokoje czyste i zadbane. Sniadania dobre, spory wybór wędlin i serów, dobra kawka z ekspresu. Idealne miejsce do wycieczek pieszych, wiele szlaków rozpoczynających się z okolic rezydencji.Minus-brak moskitierów w oknach, więc w ciepłe dni spaliśmy z zamkniętym oknem. Basen i leżaki nie za czyste, więc pływanie w basenie podczas pobytu odpuściliśmy. Pierwsza obiadokolacja smaczna ale na drugi dzień już nam nie smakowało, więc z nich zrezygnowaliśmy i jedlismy poza rezydencją.Dodatkowo do obiadokolacji wyznaczone są konkretne godziny a najpozniej jest o 17:30, troche wczesnie podczas wycieczek po gorach w dalsze trasy. Karta dan w restauracji skromna, natomiast to, co było naprawde smaczne to pierogi, wzielismy mix pierogow, ruskie rewelacyjne. Ceny dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli w czasie pobytu nie ma wesel i imprez to zdecydowanie polecamy z widokiem na basen i kucyki na polance
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, nataliasO3310PO
Zrecenzowano: 20 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysto, i ładnie. Pokoje duże wygodne. Fajna niedroga restauracja. Miła obsluga. Dobre jedzenie, dzieci zachwycone. Bardzo dobre śniadania. Bez zastrzeżeń. Mila, cicha okolica. Mozna wypoczać. Polecam!:)

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Aneta X