“Zdecydowanie POLECAM”
Restauracja Majerzanka — recenzja

Restauracja Majerzanka
Nr 8 wśród 8 Restauracje (Piwniczna)
Zrecenzowano 3 marca 2019

Miła przyjemna atmosfera, potrawy smaczne podane w gustowny sposób i szybko, co do tych potraw które były w naszym zamówieniu żadnych uwag. Jedzenie przygotowane ze smakiem i starannością, a porcje są na prawdę odpowiednie do najedzenia się. Polecam wszystkim jako przystanek na trasie dla odpoczynku i uzupełnienia kalorii

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Paweł C

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam, wstąpiliśmy rodziną 4 osoby z dwójką dzieci. Rzeczywiście napoje i dania podane bardzo szybko, co nie świadczy że posiłki przygotowywane są nabierząco tylko odgrzewane. Obiad bardzo nie smaczny, porcje bardzo małe, zupa praktycznie jej brak w miseczkach, za co jeszcze trzeba sporo zapłacić. Wszlismy z tamtąd nadal głodni i lżejsi o jakieś 80zl. NIE POLECAM. Lepsza restauracja SOBIEWSKI w Piwnicznej Zdrój.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Grzegorz W
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dwie minuty od zamówienia otrzymaliśmy napoje, a kolejne dwie później pyszny rosół. Drugie danie podane zaraz później, świetnie przyrządzone mięso, zestaw surówek i domowe ziemniaki. Pyszny obiad dwudaniowy dla dwóch osób, za 50 zł? Zdecydowanie polecam!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, malysajgon
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji króluje tłuste i niedobre jedzenie ,ale widać ,że obsługa się bardzo stara.Magda proszę zrób tutaj rewolucję.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Gabriela G
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Każdy znajdzie coś dla siebie, od kuchni regionu, przez kuchnie ogólnopolską kończąc na pozycjach kuchni europejskiej. Dosyć sprawna i miła obsługa i przede wszystkim wszystko świeże i przygotowywane na miejscu, szeroki asortyment piw i alkoholi. Wcześniej słyszeliśmy różne opinie o tym miejscu ale od jakiegoś czasu zmiana na ogromny plus, polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JestemCelestyn

Restauracja Majerzanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piwniczna, Małopolskie
Piwniczna, Małopolskie

Szczawnica, Małopolskie
Rytro, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Majerzanka? Podziel się wrażeniami!