Piwniczna

“Pysznie i szybko”
Restauracja Majerzanka — recenzja

Restauracja Majerzanka
Nr 8 wśród 8 Restauracje (Piwniczna)
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dwie minuty od zamówienia otrzymaliśmy napoje, a kolejne dwie później pyszny rosół. Drugie danie podane zaraz później, świetnie przyrządzone mięso, zestaw surówek i domowe ziemniaki. Pyszny obiad dwudaniowy dla dwóch osób, za 50 zł? Zdecydowanie polecam!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, malysajgon

Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji króluje tłuste i niedobre jedzenie ,ale widać ,że obsługa się bardzo stara.Magda proszę zrób tutaj rewolucję.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, podrozetravel
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Każdy znajdzie coś dla siebie, od kuchni regionu, przez kuchnie ogólnopolską kończąc na pozycjach kuchni europejskiej. Dosyć sprawna i miła obsługa i przede wszystkim wszystko świeże i przygotowywane na miejscu, szeroki asortyment piw i alkoholi. Wcześniej słyszeliśmy różne opinie o tym miejscu ale od jakiegoś czasu zmiana na ogromny plus, polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JestemCelestyn
Zrecenzowano 15 lipca 2018

Dania w niskich cenach, ale za to bardzo tłuste. Jedliśmy różne dania, ale był wieczór i partnerka chciała zjeść coś lekkiego i mimo że zamówiła sałatkę to się nie udało. Wszystkie dania bardzo tłuste, jak ktoś lubi to polecam. Obsługa trochę zaspana, po zjedzeniu czekałem 20 minut przy barze by zapłacić, dopiero jak się wybrałem do kuchni obsługa się obudziła. Dodatkowo stoły trochę brudne, obsługa mogła by się postarać częściej zmieniać obrusy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 929tomaszm
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, pyszne jedzenie, szczególnie polecam pieczoną baranine, obsługa przyzwoita. Na duży plus zasługuje duży wybór lokalnych i zagranicznych piw, wszystkie schłodzone. Wrócę tam :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, czechski11

Restauracja Majerzanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piwniczna, Małopolskie
Piwniczna, Małopolskie

Szczawnica, Małopolskie
Rytro, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Majerzanka? Podziel się wrażeniami!