Piwniczna

“Pizza-polecam”
Restauracja Majerzanka — recenzja

Restauracja Majerzanka
Nr 8 wśród 8 Restauracje (Piwniczna)
Zrecenzowano 8 lutego 2018

Zamówiłam pizzę, byliśmy jedynymi gośćmi w tym momencie. Miły pan zjawił się od razu po wciśnięciu dzwoneczka, na pizze nie czekaliśmy długo (20 minut) Pizza była smaczna i przede wszystkim tania. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Natalia K

Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam polecam polecam ! Majerzanka to piękne restauracja w góralskim stylu. Przeszła ogromną metamorfozę, która zdecydowanie pozytywnie wpłynęła na to miejsce. Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, doskonale na wyjście ze znajomymi. Co piątek organizowane są potańcówki przy muzyce na żywo. Jedzenie jakie można znaleźć w tym miejscu, jest bardzo smaczne i bardzo tanie! Jeżeli odwiedzicie Piwniczna Zdrój lub okolice, nie może zabraknąć Cię w tym miejscu.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, cwikla117
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do Macierzanki wstąpiliśmy przed 21 przejazdem. Zamówiliśmy rosołek i pizzę. Rosołek bardzo dobry jak domowy, pachnący tak samo jak pizza. Obsługa bardzo miła szybko sprawnie i miło. Jesteśmy już trzeci raz i wrócimy kolejny

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, batmanek70
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Przez 15 minut po wejściu nikt się nami nie zainteresował. Nawet gdy sami wzięlismy sobie kartę, to trzeba było poprosić kelnerkę by przyszła przyjąć zamówienie.
Zamówiliśmy regionalną wersję pierogów - takiej ilości soli to w jedzeniu chyba jeszcze nie miałem. Nie dało się też tego popić zamówionym barszczem ponieważ tam też soli to było bardzo od serca.

Termin wizyty: sierpień 2017
2  Dziękujemy, wskrisso
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, porcje nasycą każdego głodomora. Przystępne ceny i miła obsługa. Polecam wszystkim zwiedzającym okolice Piwnicznej.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, BartekJ182

Restauracja Majerzanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piwniczna, Małopolskie
Piwniczna, Małopolskie

Szczawnica, Małopolskie
Rytro, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Majerzanka? Podziel się wrażeniami!