“Droga na urlop”
Hegylanc Fogado Sotony — recenzja

Hegylanc Fogado Sotony
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Sotony)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ojej jak fajnie zjeść fajne danie po drodze. Zacznę od ceny/ jakość - bardzo dobra. Jedzenie gulasz, rewelacja do tego kluseczki. Zupa czosnkowa plus rosół. Super polecam ta knajpę także pozdrawiamy panią która nas obsługiwała. Nie ma jak Węgry.

Dziękujemy, 764maciejw

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Dobre jedzenie, bardzo przyjemne miejsce z placem zabaw dla dzieci. Świetne, na obiad w trasie na Chorwację dla osób jadących tędy przez Węgry i Słowację. Naprawdę tanio i smacznie.

Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wraz z żoną po trasie wstąpiliśmy do tej knajpki i gorąco polecamy to miejsce duże porcje i nie trzeba długo czekać na jedzenie

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 93marcinj
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hegylanc Fogado Sotony — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarvar, Vas County

Byłeś(-aś) w Hegylanc Fogado Sotony? Podziel się wrażeniami!