“Wspaniałe miejsce!”
The Three Brothers — recenzja

The Three Brothers
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Astrakeri)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tawerna bardzo niepozorna, ale koniecznie trzeba dac jej szanse i wejsc. Jedzenie i wlasciciele fantastyczni! Najlepsze owoce morza, jakie kiedykolwiek jedlismy ( grilowana ośmiornica i kalmary ).

Dziękujemy, Sandra S

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację wybraliśmy zachęceni wysoką pozycją na TA i dobrymi opiniami. Nie zawiedliśmy się, rekin wyjątkowy i bardzo smaczny, ośmiornica rewelacyjna! Na dodatek przemiła obsługa trzech braci, a także lokalizacja i widoki z samej restauracji! Gorąco polecam!

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Z czystym sumieniem polecam. Najlepsze i świeże owoce morza przyjazna rodzinna romantyczna atmosfera z widokiem na morze. Ceny przystępne. Było pysznie. Szczególnie polecam ośmiornice kalmary i rekina w pomidorach.

Dziękujemy, Dar_marii
Zrecenzowano 15 listopada 2018

Miałam okazję próbować ośmiornicy i rekina w różnych częściach wyspy, ale u Trzech Braci smakowało najlepiej! polecam gorąco! bez porównania ;) 10/10

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, PaulinaB2000
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na kolację do 3 Braci. Jedliśmy ośmiornice, krewetki oraz rekina, który oczarował nas swoim smakiem. Domowe wino i bardzo miła obsługa. Na prawdę najlepsza tawerna z owocami morza na całym Korfu.
Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna A

The Three Brothers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korfu, Wyspy Jońskie

Korfu, Wyspy Jońskie

Byłeś(-aś) w The Three Brothers? Podziel się wrażeniami!