Zrecenzowano: 6 września 2019

Super hotel, pokoje czyste,zadbane.Nowoczesne wyposażenie.Basen na terenie obiektu,bezpłatne leżaki, reczniki.Wspaniałe widoki.W okresie kiedy byliśmy miałam urodziny właścicielka hotelu zrobiła mi niespodziankę. Po kolacji w pokoju była kartka z życzeniami i dodatki.Cudownie....

Dziękujemy, Marzanna12
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pokój nowocześnie urządzony, bardzo cichy, z pięknym widokiem na morze, sejfem lodówką, leżakami na tarasie. Bardzo bardzo czysto. Wspaniałe jedzenie. Atmosfera prawdziwego wakacyjnego spokoju. Żadnych problemów! Niewiarygodny relaks. Obsługa na każde zawołanie. Menadżerka jak z filmów Almodovara - elegancka, stylowa, dyskretna. Hotel tak spokojny i położenie tak szczególne, że tylko dla szukających prawdziwego spokoju. Morze marzenie, plywalismy całymi dniami. Hotel powyżej swojej ceny!

Dziękujemy, Tojabarbar
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

W hotelu Porto Belissario spędziliśmy cudowne wakacje. Miejscowość Ferma, w której usytuowany jest hotel to bardzo spokojne miejsce bez dyskotek, straganów, barów szybkiej obsługi i wszystkiego co kojarzy się z tłumami i hałasem. Można tutaj naprawdę wypocząć. Sam hotel jest cudowny. Czyste i przestronne pokoje, przepięknie usytuowana restauracja z widokiem na morze Libijskie, bardzo dyskretna obsługa, zadbany basen i przede wszystkim kilka kroków na plażę. Widok z okna pokoju, w którym mieszkaliśmy po prostu bezcenny... Zdecydowanie polecam osobom, które nie oczekują animacji, rozrywek i all inclusive. Jednak raz w tygodniu mały dancing przy spokojnej muzyce i lampce wina to byłaby miła odmiana. Cudowne widoki z pokoju 107 i wszędzie blisko - na basen, na plażę i do restauracji. Pozdrawiamy serdecznie panią manager i całą obsługę hotelu. Mam nadzieję jeszcze kiedyś tutaj wrócić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokój nr 107 - przestronny z dużą łazienką i wszędzie blisko. Atutem jest cudowny widok na morze Libijskie, który zachwyca.
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Kiedy czytałam opinie na temat tego hotelu, trochę nie wierzyłam...
Dzisiaj, z perspektywy zakończonego urlopu, potwierdzę wszystko, co wcześniej przeczytałam. Przepyszne, bardzo urozmaicone jedzenie, czysty, ładny pokój, widok z balkonu
Przemiła obsługa, czego można chcieć więcej?
Gorąco polecamy❤

Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Super Hotel - 99 % normalnych gości będzie zadowolonych !
Wyjątek stanowi pani Kasia 77777, której kotek zamerdał złamaną łapką po wyprasowanych zwojach mózgowych.
Hotel na wysokim brzegu - wspaniałe widoki na morze libijskie - polecam rezerwację pokoju 117 - bajkowe widoki.
Tak więc jeśli ktoś pragnie baraszkować w morzu to musi zejść po schodkach.
Bardzo dobra kuchnia - mnogość potraw dobrego kucharza i cukiernika - ktokolwiek narzeka to malkontent jest i basta.
Bardzo przyjazna obsługa - Pani Manager przeorganizowała nawet harmonogram zwalniania pokoi i sprzątania aby tylko goście w dniu wyjazdu dysponowali pokojami aż do czasu późnego wyjazdu.
Cicho, bardzo spokojnie, bezpiecznie, czysto itp
Bardzo polecam dla osób nie zainteresowanych nocnymi imprezami (ew w Ierapetrze).
Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt (koniec lipca 2019)

1  Dziękujemy, Robert_i_Kasia