Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

W hotelu Porto Belissario spędziliśmy cudowne wakacje. Miejscowość Ferma, w której usytuowany jest hotel to bardzo spokojne miejsce bez dyskotek, straganów, barów szybkiej obsługi i wszystkiego co kojarzy się z tłumami i hałasem. Można tutaj naprawdę wypocząć. Sam hotel jest cudowny. Czyste i przestronne pokoje, przepięknie usytuowana restauracja z widokiem na morze Libijskie, bardzo dyskretna obsługa, zadbany basen i przede wszystkim kilka kroków na plażę. Widok z okna pokoju, w którym mieszkaliśmy po prostu bezcenny... Zdecydowanie polecam osobom, które nie oczekują animacji, rozrywek i all inclusive. Jednak raz w tygodniu mały dancing przy spokojnej muzyce i lampce wina to byłaby miła odmiana. Cudowne widoki z pokoju 107 i wszędzie blisko - na basen, na plażę i do restauracji. Pozdrawiamy serdecznie panią manager i całą obsługę hotelu. Mam nadzieję jeszcze kiedyś tutaj wrócić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokój nr 107 - przestronny z dużą łazienką i wszędzie blisko. Atutem jest cudowny widok na morze Libijskie, który zachwyca.
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Kiedy czytałam opinie na temat tego hotelu, trochę nie wierzyłam...
Dzisiaj, z perspektywy zakończonego urlopu, potwierdzę wszystko, co wcześniej przeczytałam. Przepyszne, bardzo urozmaicone jedzenie, czysty, ładny pokój, widok z balkonu
Przemiła obsługa, czego można chcieć więcej?
Gorąco polecamy❤

Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Super Hotel - 99 % normalnych gości będzie zadowolonych !
Wyjątek stanowi pani Kasia 77777, której kotek zamerdał złamaną łapką po wyprasowanych zwojach mózgowych.
Hotel na wysokim brzegu - wspaniałe widoki na morze libijskie - polecam rezerwację pokoju 117 - bajkowe widoki.
Tak więc jeśli ktoś pragnie baraszkować w morzu to musi zejść po schodkach.
Bardzo dobra kuchnia - mnogość potraw dobrego kucharza i cukiernika - ktokolwiek narzeka to malkontent jest i basta.
Bardzo przyjazna obsługa - Pani Manager przeorganizowała nawet harmonogram zwalniania pokoi i sprzątania aby tylko goście w dniu wyjazdu dysponowali pokojami aż do czasu późnego wyjazdu.
Cicho, bardzo spokojnie, bezpiecznie, czysto itp
Bardzo polecam dla osób nie zainteresowanych nocnymi imprezami (ew w Ierapetrze).
Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt (koniec lipca 2019)

1  Dziękujemy, Robert_i_Kasia
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel czysty, ładne pokoje i tyle. Reszta fatalna na plażę zejście po schodach i same kamienie , jedzenie- mały wybór do kolacji płatne picie. Basen bardzo głęboki i dziecko zrobiło siku,był kotek chory łapkę miał złamaną i krew się lała zgłosiłam w recepcji żadnej reakcji znieczulica.

Dziękujemy, kasia7777777
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Spędzanie wakacji w hotelu Porto Belissario, było jak sen.
Z dala od tłumów i zgiełku. to idealne miejsce na relaks, by cieszyć się morzem i słońcem.
To po prostu wspaniała oaza do odpoczynku.
Hotel głównie dedykowany dla Par i osób szukających ciszy, bez głośnych animacji.
Sam w sobie jest absolutnie piękny; pokoje są przestronne, czyste, utrzymane w minimalistycznym stylu, położony w spokojnej i cichej okolicy.
Otrzymaliśmy rewelacyjny pokój, z widokiem na błękitne morze.
Czystość nienaganna. Sprzątanie było doskonałe i dyskretne.
Fantastyczny basen z pięknym widokiem na cudowne morze Libijskie i zejściem do niewielkiej, acz klimatycznej plaży.
Przestrzenie na zewnątrz są zachwycające, dając każdemu możliwość spokoju, jeśli tego właśnie szuka.
Menager hotelu, była przez cały czas widoczna podczas śniadań czy kolacji, aby zapewnić wszystkim komfort i satysfakcję.
To właśnie dbałość o szczegóły sprawia, że jest to wspaniały hotel.
Jedzenie było na wysokim poziomie z pięknie urządzonego śniadania, czy kolacji z widokiem na morze. Duży wybór, wszystko świeże i bardzo smacznie przygotowane.
Od początku do końca, obsługa była bez zarzutu, każdy pracownik starał się, abyśmy czuli się wyjątkowo
Kiedy ludzie spokojnie i profesjonalnie przewidują twoje potrzeby, wiesz, że jesteś w dobrym hotelu.
Gorąco polecamy ten hotel ze względu na wyjątkową gościnność.
Nigdy nie zapomnimy tych dni i serdeczne podziękowania.
Tak więc, jeśli ktoś zapyta, czy chcemy wrócić, odpowiedź "zdecydowanie tak".

Dziękujemy, Pivane