“Szklakiem dobrych smaków ”
Taverna To Spitiko — recenzja

Taverna To Spitiko
Nr 4 wśród 15 Restauracje (Gialos)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wyspie Symi szukaliśmy restauracji godnych polecenia. Opinie jak najbardziej trafione. Bardzo dobrze przyrządzone owoce morza. Zamówiliśmy ośmiornice z grilla, mulle w ouzo oraz krewetki Symi. Do muli brakowało nam bagietki aby moczyć ja w bulionie. Mule zaskoczeniem, ponieważ przyzwyczajeni jesteśmy do innego smaku wywaru. Połączenie z ouzo nie przypadło nam do gustu ale mule same w sobie dobrej jakości. Za to bardzo smakowała nam ośmiornica z wyczuwalnym aromatem grilla, przyprawiona ziołami lokalnymi co było dla mnie ciekawym zaskoczeniem. Jeśli chodzi o cenę, to naszym zdaniem trochę za drogo. Miła obsługa w szczególności Pani, która przyrządzała te pyszne dania. Polecamy

Dziękujemy, lukskywar

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Fajna restauracja zlokalizowane w porcie. Miła obsługa, sympatyczna atmosfera, bardzo dobre jedzenie - zamówiliśmy talerz owoców morza dla dwojga i wszystko było naprawdę dobre - szczególnie urzekły nas małe czerwone krewetki z Symi - polecam wszystkim!

Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Zamówiliśmy owoce morza i były naprawdę pyszne, jedynie frytki podane w zestawie nie do końca polecam.
Obsługa do momentu aż przyszła włoska grupa turystów, radziła sobie,potem już ciężko było się doprosić o rachunek. Poza tym nie mam zastrzeżeń, kuchnia bardzo dobra, godna polecenia.

Dziękujemy, a11rt
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Wybraliśmy się tu z mężem zachęceni pozytywnymi opiniami na TripAdvisor. Zamówiliśmy mix owoców morza dla dwojga - prawdziwa uczta! Do tego atmosfera w tawernie jest luźna i rodzinna, wszystko więc można jeść rękami. Jak prawdziwy Grecy - do czego zachęciła nas sama kelnerka :-) Ceny w porządku - za obiad i 2 piwa zapłaciliśmy 50 euro.

Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano 2 grudnia 2018

Tawerna Spitiko miejsce popularne, dużo gości, bardzo dobre jedzenie, wspaniała atmosfera, uprzejma i bardzo miła obsługa. Ceny nie są wygórowane, Polecam Państwu Tawernę Spitiko, a ja oczywiście z przyjemnością tam wrócę.
Delicious meals, great service, I recommend this place.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MariaZbigniew

Taverna To Spitiko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Symi, Dodecanese

Byłeś(-aś) w Taverna To Spitiko? Podziel się wrażeniami!