“Swojski klimat i świeże dobre jedzenie”
Tasquita Del Puerto — recenzja

Tasquita Del Puerto
Zarezerwuj stolik
śr., 17.07
20:00
Nr 1 wśród 54 Restauracje (Los Abrigos)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Bardzo miła restauracyjka z dobrym jedzeniem. Zamówiliśmy na trzy osoby Barrakudę, ważyła ponad 1,5 kg i było to 1,5 kg pysznego rybnego mięsa z grilla. Wg naszych dzieci, to tu właśnie zjadły najlepsze jedzenie na wyspie, a były to pierś z kurczaka i krewetki. W restauracji cała obsługa bardzo uprzejma.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kasias565
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David S, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 23 lutego 2019

Gracias por su aportación , es muy importante ,para nosotros ,saber lo que opinan nuestros clientes ... gracias y esperamos volverles a ver muy pronto , saludos de todo el equipo . David

Zrecenzowano 1 listopada 2018

Świetne miejsce z pięknym widokiem na ocean. Pyszne jedzenie, dobre ceny i miła angażująca się obsługa.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Patryk D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 2 listopada 2018

Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, urokliwa knajpka z widokiem na piękny ocean i port Los Abrigos. Przepyszne jedzenie. Carpaccio z łososia z duża ilością parmezanu, tylko dlatego ze lubię (kelner zapytał). Pyszna kawa, 0,5 litrowa woda mineralna, pełna gama owoców morza - mule bardzo mężowi smakowały i pięknie podane. A pajda chleba z czosnkiem - fenomenalna. Szczera i zapraszająca atmosfera. Serdecznie polecamy, również na romantyczne wieczory we dwoje.
Aż chce się wracać !
A&T

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Czarownica222
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 3 września 2018

Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu kilka razy podczas pobytu na Teneryfie. Zawsze świetne jedzenie i miła atmosfera. Bardzo polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Staszek_WW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2018

Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie naszego wyjazdu odwiedziliśmy obiekt 3 razy. Za każdym razem zadowoleni. Lokal specjalizuje się w świeżych rybach i owocach morza i dla nich warto przyjść. Pozdrawiamy pana Tomka, który obsługiwał nas za każdym razem

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 182dawid_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 15 maja 2018

Tasquita Del Puerto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Miguel de Abona, Teneryfa
Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Tasquita Del Puerto? Podziel się wrażeniami!