“Super miejsce”
Tasquita Del Puerto — recenzja

Tasquita Del Puerto
Rezerwuj z
Tasquita Del Puerto nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 2 wśród 49 Restauracje (Los Abrigos)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu kilka razy podczas pobytu na Teneryfie. Zawsze świetne jedzenie i miła atmosfera. Bardzo polecam

Dziękujemy, Staszek_WW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2018

Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie naszego wyjazdu odwiedziliśmy obiekt 3 razy. Za każdym razem zadowoleni. Lokal specjalizuje się w świeżych rybach i owocach morza i dla nich warto przyjść. Pozdrawiamy pana Tomka, który obsługiwał nas za każdym razem

Dziękujemy, Dawid Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 15 maja 2018

Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie. Zjedliśmy płytę owoców morza z homarem dla 2 osób. Miła atmosfera przy porcie Los Abrigos. Super obsługa. Polecam

Dziękujemy, Arkadiusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 17 grudnia 2017

Zrecenzowano 29 listopada 2016

Bardzo miłe zaskoczenie, i miły kelner z włoch, który potrafi doradzić. Paella ciut za słona, ale Zarzuela i talerz owoców morza wyśmienity. Polecam bardzo serdecznie.

Dziękujemy, Bart W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Propietario, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 22 grudnia 2016

Gracias por su comentario y Gracias por visitarnos fue un auténtico placer tenerles en nuestro restaurante y esperamos volverles a ver muy pronto ....reciba saludos de todo el equipo David,goe,angelo,vincenzo

Zrecenzowano 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzonko wyśmienita. Obsługa ok mówią po angielsku niemiecku włosku. Polecamy talerz mix owoców morza dla dwóch osób 25€. Zupa rybna jest ok . P.s. dziewczyna właściciela jest miłą Polką.

Dziękujemy, Jakub S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tasquitadelpuerto, Gerente, Tasquita Del PuertoOdpowiedź udzielona 5 listopada 2016

Gracias por su comentario y Gracias por visitarnos, les recuerdo perfectamente y fue un auténtico placer tenerles en nuestro restaurante...esperamos volverles a ver muy pronto ...reciba saludos de todo el equipo David, Iván,goe,yoandra,jose

Tasquita Del Puerto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie
San Miguel de Abona, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Tasquita Del Puerto? Podziel się wrażeniami!