Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

PLUSY:
hotel i teren czysty
jedzenie urozmaicone i smaczne (choć mogłoby być więcej lokalnych produktów na śniadanie)
blisko plaża z leżakami i parasolami
duży wybór przekąsek i napoi między posiłkami
krótki masaż gratis

MINUSY:
za mało miejsc przy basenie
Wi-Fi tylko w lobby i słabe
brak wody w pokoju (co drugi dzień)
wycieczki fakultatywne i wynajem aut w hotelu dwukrotnie droższe niż lokalnie
wcześniejsze śniadanie to tylko otwarcie restauracji i dostęp do wrzątku i pieczywa NIC poza tym
za mało sprzętu do sportów wodnych

Dziękujemy, A T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roda B, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Roda Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear A T
Thank you for your comment. We are glad you had a pleasant stay at our hotel and that we were able to live up to your expectations. Thank you for choosing our hotel for your vacation and we hope to see you again soon.
Yours sincere
Guest Relations
Roda Beach Resort And Spa

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w porządku!

Jedzenie dobre, lokalizacja przy plaży z widokiem na Albanię, na której też tłoczno (leżaki za darmo). Leżaki przy basenie zajęte jeszcze przed świtem , na plaży o 9ej jeszcze były wolne.

Generalnie wszędzie tłoczno, kolejki w restauracjach, ale da się przeżyć! Wysoki sezon to i dużo ludzi :) Większość gości do Francuzi, i potem reszta narodowości.

Dostaliśmy pokoj-bungalow (nr 538) z wyjsciem ma prywatny basen, cicho, a zarazem blisko wszędzie.. Nie mieliśmy zastrzeżeń.

Hotel jest już zużyty, pokoje też ale dalej w formie.

Ciepłe słowa dla obsługi, szczególnie restauracji głównej - dla Fotini, Zoe, "Jimmy"!

Rzeczywiście weźcie pod uwagę by za wszelką cenę nie dać się zakwaterować przy bramie wjazdowej (a trzeba się z tym liczyć wybierając opcję pokoju Economy), a te zaczynają się od nr 1000. 370m od głównej restauracji i bardzo pod górę potrafią zmienić perspektywę oceny całego hotelu.

Dziękujemy, 89lukk

Dear 89Lukk
Yours sincere
Guest Relations
Roda Beach Resort And Spa

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

W hotelu brak klimatyzacji. Woda w basenach słona (dosalana sztucznie i okropnie chlorowana). W pokojach grzyb w łazience i na suficie. Robactwo. Pokoje super małe nie można sie ruszyć przy 3 osobach. Obsługa fatalna w recepcji - nie mili pseudo menagerowie. Jeśli chcecie mieć zmarnowane wakacje to można wybierać ten hostel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijajcie ten hotel szerokim łukiem
Dziękujemy, MICF111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roda B, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Roda Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona dzisiaj

Dear MICF111
Thank you very much for providing us with your valuable feedback.
All comments and ratings are taken into serious consideration in order to ameliorate our hotel services during this season and the coming season too.
Nevertheless, we would like to inform you that the hotel staff and management always working tirelessly to provide you with the best possible services.
We would like to thank you once more for taking the time to express your opinion upon our hotel and we hope to welcome you again in one of the A hotels premises.
Best Regards
Guest Relation
Roda Beach Resort & Spa

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Zacznę od minusów - dostaliśmy pokój z bardzo małym balkonem i beznadziejnym widokiem. W pokoju była uszkodzona deska od kibelka i uchwyt na słuchawkę prysznicową. Pokoju nam nie wymieniono. Sam pokój widać że był lekko zużyty, odchodzący silikon w łazience, fragmenty grzyba? Fotele w pokoju wyglądały jakby miały 30 lat. Na plaży za mało leżaków, jednego dnia spędziłem pół godziny na znalezieniu dwóch wolnych. O lezakach przy basenie nawet nie wspominam, te były zajęte już od 9. Na plus jedzenie, było fenomenalne. Zarówno w restauracji głównej jak i tych mniejszych. Nie dało się chodzić na glodniaka :) do dyspozycji gości naleśniki i grill przy basenie, a w barze przy plaży Hot dogi. Bogata oferta drinków. Było ich około 10. Kilka niezłych, chociaż wódkę mieli ciepłą i tylko 30 %. Do plaży mieliśmy niecałe 100 metrów od pokoju, plaża bardzo ładna, tak samo linia brzegowa. Animacje były raczej ubogie, powtarzalne, szczególnie dla dzieci. Do miasta ponad 15 minut pieszo (roda), ale szczerze mówiąc nic tam ciekawego nie ma. Z hotelu odjeżdża autobus do Korfu, jest tak trochę atrakcji. Podsumowując, hotel jest godny polecenia, ale spodziewałem się czegoś bardziej "łał". Fajny, ale nic szczególnego.

1  Dziękujemy, Vyzma
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Wyjazd z biura Tui, hotel fajny, otoczenie bardzo zadbane zielone,dość rozlegle, pokój również co prawda była dopłata za widok na morze i nie żałujemy, przede wszystkim bo wejście do restauracji można powiedzieć prawie prywatne nikt nas nie odprowadzał do stolika bo wejście było z drugiej strony niż " główne", obsługa bez zarzutu, jedzenie kwestia gustu jak dla nas średnie, w innych na wyspach greckich znacznie lepsze, niby sporo różnych rzeczy ale kończyło się na frytkach i czymś tam albo warzywach, sałatki 3 prawie co dzień to samo, byliśmy w innych hotelach mistis i to przepaść była, woda w morzu dość zimna ale bez przesady, w słonych basenach bardzo przyjemna, dodatkowo 3 restauracje na rezerwacje w tablecie, a barze na plaży hot- dogi przy basenie souvlaki i jakieś słodkości. Jedynie co nie polecam do wycieczki za 59 euro/ os wycieczki objazdowej po wyspie z Tui- porazka, naciagactwo z roku na rok coraz większe i naprawdę robi się niesmaczne, a pani przewodnik pani Sylwia pobiła rekord w naszych oczach, tu nie kupujcie bo" nie mam nic z tego", potem kupicie ja powiem gdzie, czyli tam gdzie nic nie ma, ale pani Sylwia super wszystko reklamuje poleca i a ceny odpowiednio wyższe, a na koniec koszyczek, niby normalka ale po bandzie to bylo, co na tą cenę wpływa to wejście do letniej rezydencji sissi i już, nic więcej ciekawego się nie dowiecie, przede wszystkim z braku zaangażowania przewodnika, który po paru latach przebywania w Grecji już nie bardzo pamięta nasz język a zdecydowanie lepsza rozrywką jest rozmowa z kierowcą, no jeszcze jeszcze jest obiad płatny dodatkowo ze wskazaniem koniecznym i rejs płatny dodatkowo obowiązkowo, oczywiście w opisie miałbyć rejs dla chętnych albo lunch w tym czasie ale tempo i program jak to pani Sylwia podkreślała doprowadziła że i to każdy MUSIAŁ zaliczyć,masakra za to duży minus

1  Dziękujemy, Kasia K