“małe niedociągnięcia, ale ogólnie bardzo fajny hotel dla rodzin”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Roda Beach Resort & Spa
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Karousades
Zrecenzowano 12 lipca 2017

własnie wróciłam z rodzinką z roda beach :-) (lipiec 2017). Hotel bardzo ładny, obsługa bez zarzutu, animatorzy wprost rewelacyjni, bardzo się starali i w pełni im się to udawało. Fakt , szczególnie na obiadach, kolejki po jedzenie, ale wszystko szło sprawnie i szybko, a samo jedzenie bardzo dobre. Obiady w godzinach 12.30-14.30 to jak dla mnie zbyt wcześnie i pewnie stąd te kolejki szczególnie od 14ej. Jedliśmy późno śniadanie więc na obiad szło się na ostatnią chwilę i chyba większość tak funkcjonowała sądząc po ilości osób w restauracji w tym czasie. Rzeczywiście, podobnie jak u innych, dostaliśmy na dzień dobry pokój przy samym wjeździe do hotelu, a więc daleko i powrót do niego wiązał się ze wspinaczka pod stromą górę, z dziećmi było ciężko. Ale już na drugi dzień dostaliśmy bez problemów pokój w pawilonie, blisko basenów i restauracji, z widokiem na morze. Czysty, zadbany, codziennie sprzątany. Pokoje zaczynające sie na "0" to właśnie te daleko położone więc odradzam, a i w gorszym stanie.
Nam ogólnie bardzo się podobało, zadbana piękna plaża, bardzo dobre jedzenie, baseny czyste-codziennie sprzątane, obsługa przesympatyczna. Minusem dla mnie były bary wokół hotelu, a raczej ich minimalna ilość, tylko naleśniki +lody i szaszłyki z baraniny, nic poza tym, jak na 5gwiazdek to słabo. I drinki maksymalnie rozwodnione. I tak po 18ej zaczynał sprzątać Pan baseny więc wyganiał nam dzieci, które chciały się jeszcze trochę pochlapać. Niemniej plusów jest dużo więcej niż minusów, nie żałuje pobytu w roda beach, naprawdę wypoczęliśmy i mamy fajne wspomnienia :-)

Wskazówka dotycząca pokojów: najlepiej pokoje w pawilonie vis a vis głównego budynku, absolutnie nie te zaczynające sie na "...
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, gosiapiszczek
Napisz recenzję
Roda Beach Resort & Spa — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ten hotel skutecznie wyleczył mnie z "5" gwiazdkowych molochów. W sezonie tłum wszędzie pełno ludzi. Restaurację hotelową, gdzie spożywało się główne posiłki nazywaliśmy paszarnią. Kolejki po wszystko, głośno tłoczno ludzie biegli tam na wyścigi, a z talerzy wysypywało się im jedzenie. Jedynie kelnerzy naprawdę starali się wszystko ogarniać i wychodziło im to naprawdę dobrze. Bardzo ciężko pracowali, bardzo mili szczególnie starszy siwy Pam. Bardzo rozczarował mnie główny basen. Zbyt mały jak na tak dużo ludzi, leżaki oczywiście zajmowane już od 6 rano. O 10.00 nie było już tam czego szukać. Poza tym woda niezbyt czysta..mętna źle oczyszczana przy takiej ilości ludzi. Dodatkowo przez cały dzień gra..nie przepraszam dudni muzyka więc człowiek po kilkunastu minutach ma już dość. Plaża.. niestety następne rozczarowanie. Miała być piękna jak czytałam w opiniach lecz do pięknej plaży jej bardzo daleko. Wąska, w miarę krótka i zamiast piasku jakaś mokra glina. Leżaki upchnięte bardzo ciasno obok siebie a po 10.00 też próżno szukać wolnych. O pokojach nie piszę bo wyglądają jak na zdjęciach, zresztą tam się tylko praktycznie śpi. Generalnie gdyby nie fakt że przez większość czasu mieliśmy do dyspozycji samochód i podróżowaliśmy po całej wyspie wyjazd zaliczyłabym do mało udanych ponieważ za podobne pieniądze spokojnie można spędzić urlop w hotelu typu Sheraton. Generalnie...zależy kto czego oczekuje od hotelu być może dla innych jest to wszystko ok..ja bynajmniej wiem, że to moje ostatnie tego typu wakacje.

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Monica_Poland2013
Zrecenzowano 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów: czysty, przestronny pokój rodzinny z wspóldzielonym basenem, wyodrębnioną częścią pokoju - rewelacja, można było uśpić dziecko i funkcjonować normalnie. Restauracje tematyczne przy plaży- polecam każdemu, korzystaliśmy z każdej po 1 razie, obsługa w chińskiej i włoskiej bardzo sympatyczna, brak limitu korzystania ale trzeba rezerwować rano, rezerwacja maksymalnie 3 dni wcześniej. Pokoje sprzątane codziennie, jakość sprzątania średnia - nie pomagają napiwki, podłoga była wymazana nie umyta. Ręczniki zmieniane codziennie, bielutkie, pościel podobnie. Co drugi dzień uzupełniano lodówkę o dwie duże wody. Plaża piaszczysta, piasek mokry ale dzieciaki były zachwycone. Sporo parasoli i leżaków (zajmowane od rana pomimo zakazów). Pomocna recepcja. W hotelu jest lekarz. W ciągu dnia sporo przekąsek- świetne souvlaki. W głównej restauracji w porach lanchu i kolacji grill, potrawy włoskie przygotowywane na bieżąco i - hit dla dzieci - pizza z pieca. Dobra kawa w lobby i świetny barrista mowiący po polsku. Podobno (nie korzystaliśmy) niezłe animacje.
Minusy - jakość napoi bardzo słaba, zwłaszcza soków. Nie ma płatnej alternatywy np. wyciskanych soków, ewentualnie soki z hotelowego supermarketu. Bardzo słona woda w basenach - co przeszkadza zwłaszcza w brodziku. Hotel aspiruje do 5 gwiazdek (takie ma oznaczenia przy wjeździe) i wprowadził rozwiązania ktore nie sprawdzają się przy pełnym obłożeniu - odprowadzanie przez kelnera do stolika efekt- kolejki, część osób czeka część sama zajmuje stoliki, bo nigdzie nie ma oznaczeń, że należy czekać. Kelnerzy donoszą do stolika większość napoi - czas oczekiwania bardzo długi. Jedzenie dość monotonne, słaba jakość owoców (!), część niedojrzałych. Generalnie jest to spora stołówka z kolejkami do ciepłych posiłków, źle zorganizowana. Powstawała jedna wielka kolejka, ponieważ poszczególne stanowiska są w ciągu. Kompleks jest bardzo duży i w sezonie jest to odczuwalne. Nieporozumieniem jest ciastkarnia bez kawy. Można donieść w plastiku albo wypić osobno kawę w lobby/ barze hotelowym czynnym po 17.00. Nie można przenosić filiżanek z tych barów. Jako hotel 4-gwiazdkowy dostałby 5, jako kompleks luksusowy (tak się reklamuje) sporo do poprawy.

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Irena B
Zrecenzowano 3 lipca 2017

Miejsce piękne, plaża piaszczysta, w pobliżu klif jak w Orłowie (prawie...) Dla spostrzegawczych: na klifie gniazdują sokoły.
Woda jak marzenie, jak zwykle na wyspach w tych okolicach. Wyspa bardzo zielona, nie przypomina innych greckich.
Klimat grecki, a nawet bardziej... bo opiszę kombinat, zwany Resort&Spa.
Wybraliśmy się z przyjaciółmi na krótki, czterodniowy wypad (zamiast dwutygodniowego) z dużym optymizmem i nadzieją na intensywny wypoczynek; oczywiście zapoznałem się z opiniami tu i na innych forach.
W ofercie firmy R... jest to hotel 5*, należący do grupy Mitsis.
Do hotelu dotarliśmy o 0700 rano w niedzielę, po ponad dwugodzinnej podróży autokarem, po drodze pozbywając się kolejnych współpasażerów.
Recepcjonista zaobrączkował nas i wręczył klucze; jego kolega wskazał samochód, do którego mamy zapakować bagaże.
Przestrogi o pokojach z numerami z 0 na początku okazały się słuszne; ładny (dawno temu) dwupiętrowy pawilon tuż koło bramy wjazdowej wzięliśmy z początku za mieszkania dla obsługi obiektu, a nie 5* hotel.
Różne stworzenia latające, biegające albo skaczące przywitały nas w ciemnym, wymagającym remontu korytarzu. Po otwarciu drzwi do 014 doszedł jeszcze zapach... przejmujący :-/ Ciasno, wąziutkie przejścia i wrażenie peerelowskiego hoteliku na prowincji... stary klimatyzator, mrówki i widok na krzaki.
W 016 zapach był jeszcze bardziej przejmujący.
Wróciliśmy do recepcji z prośbą o inne pokoje; czekaliśmy na zmianę do 1000, siedząc w holu na bagażach jak imigranci...
Potem było w zasadzie lepiej, chociaż nie jest to miejsce na spokojny wypoczynek. Masa dzieci (od najmniejszych), stołówka (tak, nie restauracja) ogromna, wieczorem trudno o wolny stolik w barach.
Jedzenie średnie, monotonne; napoje i wina kiepskie. Drinki w formule AI: smaczne ale prawie bezalkoholowe chyba ;-)
W restauracjach tzw zamawianych (grecka, włoska i chińska) smacznie, ale obsługa ma tyle pracy, że nie ma czasu na uśmiech.
Nienajlepsze wrażenie naprawiła wycieczka statkiem na Paxos i Antipaxos i wyśmienity posiłek w polecanej przez Magdalenę (dziękujemy!) knajpce.
Wyspę polecam, pięknie i zielono; hotel :-X

Wskazówka dotycząca pokojów: Ostrzegam przed pokojami z numerami, zaczynającymi się 0!
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Nie jest to hotel 5 gwiazdkowy-wczytując się glębiej w informację można doczytać, że oczekuje na piątą gwiazdkę , jednakże zasługuje na 3.
Po pierwsze pokoje są zagrzybione, hotel nie jest najnowszy, basen ma jedną głębokość : 1,6m więc jak ktoś nie umie pływać to jest jescze brodzik dla dzieci:0,45m.
Po drugie kolejka po jedzenie jest zawsze; czy to śniadanie czy obiad czy kolacja, także trzeba sobie rezerwować godzinę na posiłek. Co do jakości jedzenia to najgorszy hotel "5" gwiazdkowy w jakim byliśmy,przez cały pobyt bolały nas brzuchy.
Największym atutem tego hotelu były animacje wieczorne: codziennie inna tematyka, prowadzone w 3 językach.Animatorzy bardzo utalentowani, starali się .
Plaża hotelowa też bez zarzutu, duża z ładnym widokiem.
Sprzątanie pokoju codziennie.
Bary hotelowe - napoje podawane w 200ml kubeczkach, po każdy trzebabyło stać w kolejce-ogólnie polityka w tym hotelu jest taka, żeby za dużo nie zjeść ani wypić , wszystko oszczędne-all inclisive ale w wersji ubogiej.
Byliśmy 17.06 1017 do 24.06.2017

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, dominika733
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Karousades — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 34.4 km
Louis Corcyra Beach Hotel
Nr 3 z 17 w lokalizacji Gouvia
Liczba recenzji: 2 262
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Roda Beach Resort & Spa? Podziel się wrażeniami!

Roda Beach Resort & Spa — dodatkowe informacje

Adres: Karousades 49081, Grecja
Lokalizacja: Grecja > Wyspy Jońskie > Korfu > Karousades
Udogodnienia:
Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Spa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Karousades
Zakres cen: 438 zł–947 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Roda Beach Resort & Spa 4*
Liczba pokoi: 500
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Roda Beach Resort & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Mitsis Roda Beach Hotel Karousades
Mitsis Roda Beach Karousades
Roda Beach Corfu
Roda Beach Hotel Corfu

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?