Miłe miejsce na odpoczynek

Zrecenzowano: 26 marca 2019
Rafał B
Poznań, Polska
Dobry widok na wyspę Marathonisi i tyle

Zrecenzowano: 26 czerwca 2018
MonikaMarMr
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 26 marca 2019

Plaża dość oblegana, wąska, na wejściu kamienista, później piasek, płytko dość daleko w głąb morza. Woda czysta, błękitna.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

No nie urzekła mnie za bardzo, trochę taka plaża portowa, dużo sprzętów do wypożyczania i przycumowanych łodzi. Nawet nie zatrzymywaliśmy się na plażowanie, tylko krótki spacer i pamiątkowe zdjęcie z wyspą Marathonisi, którą stąd widać idealnie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, MonikaMarMr
Zrecenzowano: 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie mogłoby być tam czyściej.Jedno z najgorszych miejsc jakich byłam na Zante.Śmieci do okoła i na samej plaży.Zero uroku.Jedynie woda czysta jak w całej Grecji.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, 1986Justyna
Zrecenzowano: 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dno wody piaszczyste, bardzo bezpieczne, sama woda idealna, czysta, natomiast bardzo wiele do życzenia pozostawia plaża i jej okolice. Plaża raczej kamienista, żwirowa, a samo otoczenie strasznie zaniedbane i brudne. W kolo pełno śmieci. Na plus dostęp do darmowego prycznica i możliwość wypożyczenia łódki (bez dodatkowych licencji)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Pawel_Brzozka
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Komercyjna plaża, średnio ładna, plusem jest piaszczyste dno, leżaki płatne, co jakiś czas nawiedzi nas sprzedawca świeżym owoców oraz będzie można kupić torebki prady i zegarki.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, maciejkK3336LO