“Fantastyczne jedzenie :)”
Taverna Panorama — recenzja

Taverna Panorama
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Antimachia)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzaniu wiatraka (polecamy!) postanowiliśmy wstąpić gdzieś na lunch. Podpytaliśmy lokalnych mieszkańców i skierowali nas do Panoramy. Świetne jedzenie, bardzo miła, rodzinna atmosfera i tylko (uwaga!) porcje są nie do przejedzenia. Są po prostu GIGANTYCZNE! (Podpowiedź: można brać na wynos :) )
Polecamy jak rzadko :)

Termin wizyty: lipiec 2018

Taverna Panorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese
Antimachia, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Taverna Panorama? Podziel się wrażeniami!