Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z mężem z tygodniowego pobytu w hotelu. Cały obiekt dość stary , ale bardzo czysty . Pokój sprzątam codziennie , ręczniki wymieniane dwa razy w tygodniu. Obsługa bardzo miła oprócz barmanki którą jawnie okazuje zmęczenie robiac dziwne miny , komentujac kolejke tworzaca sie przed 22 godziną ( do 22 sa wydawane bezpłatnie alkohole oraz napoje ) olewa pochodzących do baru ludzi. Za to barman bardzo miły, zawsze uśmiechnięty.Jedzenie bardzo smaczne , każdy znajdzie coś dla siebie . 90 % gości to Polacy, super atmosfera panująca w hotelu , cisza , spokój, przepiękne widoki. Jedyny minus to mała ilość leżaków, w związku z czym tworzy się kolejka przed godziną 10 aby zająć leżaki. Wyspa cudowna :)

Dziękujemy, Sylwia J
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Pokoje nie najnowsze ale czyste. Jedzenie ogólnie smaczne każdy coś wybierze. Napoje do woli. Polecam wypożyczenie auta ( za pośrednictwem Rainbow wyszło 150 euro plus 40 euro tankowanie ). W 5 dni zwiedziliśmy prawie całą wyspę i przepiękne wyjątkowe miejsca. Polecam Porto timoni dwie plaże, Paleokastritsa, Sidari Kanał miłości, Mysią wyspę, Korfu Twierdza. Dla koneserów czegoś wyjątkowego Lefkimi ( południowy przylądek, który jest pustkowiem pełnym muszelek i śmieci przyniesionych przez wodę, a przy przypływie zalewany. Kavos ( miasto rozpusty wszędzie kluby i studia tatuaży) Zależy kto co lubi, my preferujemy wolność możliwość poruszania się gdzie tylko oczy poniosą. Najlepsze Wakacje jak na razie.

Dziękujemy, karolciamistrz
Zrecenzowano: 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie ładny bardzo ładne widoki na morze joński e jak się ma pokój wysoki jedzenie naprawdę dobre lecz w ostatni dzień pobytu po sprzątaniu pokoju zginęło nam 50€ także spędzając tam czas pilnujcie swych portfeli my mamy nauczkę

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, DanielD8960
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Sam pobyt wspominam bardzo dobrze. Wyspa piękna lecz problem śmieci widać wszędzie. Co do obiektu. Woda w hotelu śmierdziała, po naszym przyjeździe czyścili rury. Pokoje czyste i wygodne, łazienki stare. Klimatyzacja w pokoju działała prawidłowo, niestety po opuszczeniu sama się wyłączała. Basen rozmiarowo nie najgorzej, niestety śmierdziało więc preferowaliśmy z partnerem plażę.
Jedzenie wspominam najgorzej, bardzo mały wybór, monotonia, niektóre potrawy niedogotowane (np. ziemniaki), produkty z obiadu pojawiały się w innej formie na kolację, z alkoholi do wyboru kilka drinków i piwo (takie sobie).
Uwaga! Wiele osób rozchorowało się. Lekarz wzywany przez dwa dni od przyjazdu to norma (zatrucia żołądkowe). Do najbliższej, lokalnej plaży dojście zajmowało około 15 minut, w górę dłużej, Do najbliższego miasta dojazd z hotelu za darmo, dla aktywnych możliwe dojście na nogach (zdecydowanie lepsza plaża).
Polecam nie brać opcji all, na mieście można zjeść tanio i pysznie.
Warto dopłacić za pokój z widokiem.
Hotel nie dla gości z dziećmi.
Do zwiedzania najlepszy skuter, a nie wycieczki proponowane przez biura podróży (radzę kupować wycieczki na mieście, zamiast 45 euro dacie 20).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wiktoria M
Zrecenzowano: 15 czerwca 2018

Tak jak w tytule - hotel Benitses Bay View jest odpowiedni dla osób mało wymagających. Przede wszystkim - ŚWIETNE widoki z tarasu lub z pokoju z widokiem na morze, co można zobaczyć na poniższym zdjęciu. Nie rozumiem osób narzekających na położenie hotelu - przy każdej ofercie wakacyjnej bądź na mapie można zauważyć, że hotel położony jest na wzniesieniu, a do najbliższej plaży lub miasteczka czeka nas ok. 30 min spacer lub dla leniwych (bądź osób starszych) dojazd darmowym "busem", który kursuje 4 razy dziennie. Łatwy dostęp komunikacją miejską np. do miasta Korfu - odjeżdżający z pod samego hotelu autobus lub z miasteczka Benitses. Odnośnie samego hotelu - plusem dla nas np. był brak animacji, co umożliwiało błogie lenistwo przy basenie. Dookoła bujna roślinność i las. Raz w tygodniu wieczór grecki - świetna zabawa wraz z pokazami tańca. Kolejnym za był poprawnie czysty pokój z widokami (nie zaglądamy pod łóżka w poszukiwaniu włosów po wcześniejszych urlopowiczach, tak jak niektórzy :)), bardzo wygodne łóżko z pachnącą pościelą oraz wymieniane ręczniki co ok. 3 dni. Osoby na recepcji, w barach oraz sprzątające bardzo miłe i uśmiechnięte.
Natomiast jeśli chodzi o minusy, a w zasadzie to jeden ogromny minus - jedzenie. Bardzo słabe, mało przypominające kuchnię śródziemnomorską czy też grecką. Mały wybór owoców. Brak fety... Niektóre dania mdłe, mięsa czasami twarde. Głodni nie chodziliśmy, bo w takich momentach po prostu braliśmy klasyczne spaghetti lub można po prostu zjeść na mieście. Lunchbox'y również słabe.
Basen otwierany w godzinach 10-19, czasami niestety komitet kolejkowy ustawiał się już od 9:40, ale to już raczej wina urlopowiczów, którzy zajmowali leżaki i następnie znikali na pół dnia... :)
Podsumowując, dla nas wypoczynek mega udany, nie wliczając w to posiłków. Nie wiem również, jak wyglądały inne pokoje. Zachęcam do dokładniejszego czytania ofert, które się rezerwuje.

Mała podpowiedź dla wycieczkowiczów z biur podróży - u rezydentów wycieczki praktycznie 2 razy droższe, niż te same do kupienia na mieście, np. w Benitses. Korzystaliśmy z punktu położonego na przeciwko bliższej, miejskiej plaży i z całego serca polecamy.

Termin pobytu: czerwiec 2018
4  Dziękujemy, piotrek_ldz