Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%. Śniadania standardowe ale wszystko świeże i smaczne. Obiady urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie (dania z kuchnia greckiej i europejskiej). Obsługa bardzo miła i pomocna - komunikacja w języku angielskim bez problemu. Szczególne podziękowania dla pani Anity, dzięki jej wskazówkom wycieczka do Aten odbyła się dużo sprawniej (wybraliśmy się na własną rękę). W samym miasteczku mało atrakcji, plaże też pozostawiają wiele do życzenia.
Ale można na pewno odpocząć od zgiełku i dnia codziennego.
Sporo knajpek, blisko hotelu.
Cudowny widok z okna!

1  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wszystko było tak, jak tylko można sobie wymarzyć :)

1. lokalizacja: nad samym morzem, piękny widok z okna na niewielki port, blisko miasteczka (tawern, sklepów, promenady), bez tłumów i zgiełku. kilka metrów i już można wejść do morza! :) Naprawdę można odpocząć. Wejście do morza ciężko nazwać plażą - w naszym mniemaniu. Blisko parking
2. pokój: czysty, schludny, wszystko w nim działało, ładna łazienka, praktycznie codziennie zmieniane ręczniki. WiFi bezproblemowe.
3. wyżywienie: (nasza opcja śniadania i obiadokolacje) - jedzenie pyszne!!! Przez tydzień spróbowaliśmy sporej większości typowej tradycyjnej kuchni greckiej. Posiłki w postaci bufetów dają możliwość wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecam sałatkę grecką z serem feta, słodycze (!) oraz zupy.
4. wspaniała obsługa - na najwyższym poziomie, komunikowaliśmy się po angielsku bez żadnych problemów. Dodatkowo Pani Anita, która służy pomocą i odpowiedziała na wszelkie nasze pytania związane z wycieczkami, które sami sobie zaplanowaliśmy.
5. wycieczki: skorzystaliśmy z wycieczki zorganizowanej - rejs z Tui - polecam gorąco! Dodatkowo sami wybraliśmy się do Aten, Eretrii (tam rejs promem), samochodem wypożyczonym na drugą stronę wyspy - piękne plaże. Żaden dzień nie był zmarnowany! :)

Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku i tłumów, a jednocześnie poczuć i posmakować tradycyjnej Grecji - to tam! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wyższe piętra - ładniejszy widok na port.
1  Dziękujemy, mkkm73
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Spędziliśmy z mężem cudowny tydzień w tym miejscu. Wakacje zamówiliśmy już w styczniu, a po opiniach umieszczonych w czerwcu odechciało nam się tego wyjazdu. Na miejscu okazało się, że opinie są bardzo krzywdzące. Hotel jest bardzo blisko plaży, rano budził nas plusk wody. Z balkonu widać port i przepiękny widok na zatokę, podobnie jak z tarasu gdzie mieści się restauracja. Jedzenie dobre i świeże, choć mogłoby być bardziej zróżnicowane. Obsługa hotelu jest przemiła i pomocna, w języku angielskim. Po polsku cudowna Pani Anita odpowiadała na każde pytanie i służyła radą. Samo miasteczko spokojne i kameralne, mnóstwo tawern i piękna promenada, które zaludniały się wieczorami. Bardzo mało turystów, co również może być dużym plusem. Romantyczne miejsce i pozytywnie nastawieni ludzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje są z widokiem na morze i piękny mały port, pokoje są po jednej stronie budynku
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, polkabb
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłyśmy cudowny tydzień w tym hotelu. Na ogromną pochwałę zasługuje uśmiechnięta i pomocna obsługa z właścicielem Georgem na czele, byli autentycznie zainteresowani naszymi wrażeniami i udzielali wszelkich potrzebnych informacji. Jest też niesamowita Pani Anita, która mówi po polsku. Kolejnym plusem jest też jedzenie, można zakosztować kuchni greckiej, jest duży wybór dań, dla każdego znajdzie się coś dobrego. Sam hotel bardzo czysty i zadbany. Ogromnym atutem jest to, że każdy pokój ma piękny widok na zatokę. WiFi bardzo sprawnie działa na terenie całego ośrodka i basenu. Miasteczko jest niewielkie, ale niezwykle urocze. Można poznać miejscowe zwyczaje oraz zakochać się w gościnności i życzliwości Greków.
Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce odpocząć w cichym i pięknym miejscu.

1  Dziękujemy, 292magdalenaj
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sierpniu miałam przyjemność spędzić przemiły tydzień z przyjaciółką w hotelu Porto Evia Boutique w Amarynthos. Od chwili wejścia do naszego pokoju zachwyciłyśmy się wyjątkowym widokiem na zatokę, maleńki port i kameralne podwórko z basenem. Byłyśmy bardzo zadowolone z czystości i wyposażenia pokoi (klimatyzacja, Wi-Fi działające na całym terenie, lodówka) oraz z posiłków serwowanych na dachu hotelu (szczególnie przepysznych tradycyjnych greckich potraw). Największą jednak zaletą wyjazdu było doświadczenie greckiej gościnności i otwartości ludzi pracujących w hotelu (zawsze uśmiechnięci i gotowi pomóc we wszystkim), szczególnie właściciela oraz Pani Anity. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że kiedyś tu jeszcze wrócimy.

1  Dziękujemy, 525klaudiap