“Najlepsza w Kętrzynie”
Restauracja Kardamon — recenzja

Restauracja Kardamon
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Kętrzyn)
Zrecenzowano 12 września 2019

Dobre jedzenie, dobre ciasta i w zasadzie brak konkurencji na tym poziomie w Kętrzynie. Jedliśmy z kolegami przez kilka dni różne dania i wszystko było OK. Miła i młoda obsługa. Polecam sałatkę z kozim serem i tort bezowy! Ceny rozsądne.

Dziękujemy, mariuszm670

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z klimatem w samym centrum miasta. Szybko sprawnie. Karta ciekawa różnorodna z menu dzieci. Napewno warto spróbować zupy rybnej solidna porcja i bardzo smaczna. Warto także skusić się na kętrzyński deser Polecam warto

Dziękujemy, RobeLub
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tutaj z rodziną na obiad. Porcje są dość pokaźne i po dwudaniowym obiedzie raczej nikt nie powinien wyjść głodny. Dania albo dobre albo bardzo dobre. Obsługa miła. Byliśmy w porze obiadowej, pomimo tego wszystkie zamówione dania zostały wydane bardzo sprawnie.

1  Dziękujemy, Luki8
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Polecam Polecam
weszliśmy rodzinnie do restauracji i mega pozytywnie wszystko pychota
Ceny rozsądne do jakości dań nawet tanio
Polecam Michu

Dziękujemy, 983michus
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Poszliśmy do restauracji całą rodziną. Dzieci, jak to dzieci, zjadły rosół oraz pizzę margaritę. My z mężem zjedliśmy kartacze oraz gulasz na babce. Coś pysznego. Wszystko było przepyszne. Gorąco polecam!! Dawno nie jedliśmy takich pyszności jak tu.

Dziękujemy, MartaLitBa

Restauracja Kardamon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Święta Lipka, Warmińsko-Mazurskie

Muławki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kardamon? Podziel się wrażeniami!