Zrecenzowano: 8 września 2018

Uczucia mieszane, bo bardzo mili i uczynni gospodarze, jednak standart pokoju bardzo przecietny. I mimo, ze mielismy do dyspozycji piekna stara szafe, to za to bez chcby jednej polki! Koniecznie trzeba to zmienic! No i obiady serwowane - przez caly tydzien mieso! przeciez polska kuchnia jest taka roznorodna...

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, osoba2015
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Większość opinii się potwierdziła.I tych dobrych i złych.Pięknie położony obiekt,urokliwy,cisza,spokój.Ciekawe spa.Fajne miejsce wypadowe na wycieczki.Bliskość jeziora.Tyle plusów a minusy to smród w pokoju-podobno stara szafa ma taki zapach,wanna,zamiast prysznica,malutki tv,w którym ledwo coś widać,strasznie śmierdząca woda w kranie.Przez wodę nie skorzystaliśmy z kąpieli w spa.Zdezelowane rowery,zapuszczona aleja róż,brak masła na śniadanie i OHYDNE obiady,codziennie nieświeże ziemniaki,pulpety,mielone...i non stop kapusta.Fontanna zapuszczona,kije bilardowe praktycznie nie nadające się do gry.Wi-fi prawie nie działa.Właściciel najbardziej zainteresowany swoim psem a nie gośćmi.Z powodu bardzo słabej kuchni drugi raz nie odwiedziłabym tego miejsca.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, asia283
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam. Mimo niewielu mankamentów w pokoju( stary telewizor, stary prysznic) Piękne miejsce pełne spokoju. Jedzenie bardzo dobre. Obsługa miła. Miejsce dla osób które szukają odpoczynku i relaksu :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, ZuzaG33
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Nie polecam wynajmowania jakiegokolwiek domku w tym ośrodku. Zdjęcia domków prezentowane na niektórych portalach internetowych ni jak mają się do stanu faktycznego, a obsługa Dworku na reklamację tłumaczy się niewiedzą gdzie ich oferta znajduje się w internecie.

Zarezerwowałem sobie internetowo domek 4 osobowy. Po przyjeździe na miejsce otrzymałem zamiast domku 4 os. domek 2 os., a obsługa nie widziała w tym żadnego problemu.

Domki w Księżycowym Dworku podobno były remontowane w 2015 roku, chyba się pomylono o kilkanaście lat wstecz...

Plusem jest tylko piękna zieleń wokół ośrodka, nigdy więcej tam nie wrócę, chociaż w okolicach Gierłoży mam kilkoro znajomych..

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Dawid O
Zrecenzowano: 6 listopada 2017

Dworek położony w bardzo urokliwym miejscu, jednak goście powinni być gotowi na kilka niedogodności. Moje obserwacje poniżej:
1. droga dojazdowa typowo leśna (dziura na dziurze),
2. panią z recepcji bardzo ciężko zlokalizować,
3. recepcja nie jest czynna całodobowo (jak to jest ujęte na stronie),
4. w jednym z pokoi było zimno i mimo kilkukrotnego zwracania uwagi, nic z tym nie zrobiono. Nie można tego zrzucić na stare mury, ponieważ w pokoju po drugiej stronie korytarza było ciepło i przyjemnie,
5. w kręgielni taśma do transportu kul ciągle się zacinała i kule musiałyśmy wyciągać z niej rękoma,
6. obiadokolacja: pomidorówka z ryżem (bardzo przyzwoita) oraz frytki + pierś z kurczaka w panierce również z frytury- ilość tłuszczu przerażająca.
Jednak tym, co najbardziej mi się nie podobało był fakt, że zostałyśmy wyproszone z budynku SPA o 21:05, mimo że teoretycznie powinien być czynny do 22. Dlaczego? Dlatego, że panie z recepcji chciała pójść spać.
Plusy:
1. położenie,
2. bardzo miłe panie z restauracji,
3. śliczne koty,