“Obiad z przyjaciółmi ale ceny z Kosmosu”

Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Międzywodzie)
Zrecenzowano 9 września 2019

Ogólnie dobre jedzenie obsługa jak to kobieta w zależności od kaprysu przystawka w zasadzie czekadełko chyba podejrzewam że zostało skrupulatnie wliczone w rachunek
CENY KOSMICZNE oczywiście za ryby w Namiocie za 4 osoby zapłaciliśmy 250 zł za 4 ryby
Problemem jest to że jak większość budek smażalni ( Namiotów ) pisze gramaturę ale nigdy nie mają mniej niż 200 g. :P
brak płatności kartą

Dziękujemy, mariuszmatuszak

Zrecenzowano 7 września 2019

Przepyszne ryby w towarzystwie chrupiących, pachnących ziołami frytek i kula świeżej surówki- bajka! A to dopiero początek.
Dla smakoszy lubiących coś ostrzejszego- rybny gulasz- do dziś ślinka leci na samą myśl...że nie wspomnę o jedynym w swoim rodzaju dorszu w occie-tego trzeba spróbować- niebo w gębie! I ta szafa grająca...z każdym kolejnym kęsem przygrywają szanty- mega klimatycznie. Obsługa pierwsza klasa, ogólnie równi ludzie Pysznie! Czysto! Świeżo! Uczciwie!
Polecam!!!!!!

Dziękujemy, Patrycja R
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystawki „FuFu i Dorsz Ocet” sprawiają ze wracamy tu tak często jak się da !!! Obsługa i rybki robią robotę !

Dziękujemy, FellowTraveler724832
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na małą mieścinę przybrzeżną ceny wielkomiejskie. Ale dania dobre, zwłaszcza polecam gulasz rybny. Na ostro, w węgierskim stylu, przypomina nieco szegedyńską halaszlè. Frytki Ok, dorsz też, aczkolwiek czuć marynatę z maggi.

Dziękujemy, 99anna99
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja odwiedzana przez nas wielokrotnie. Ryba wyśmienita i fajna obsługa. Właściciele nietuzinkowi :-)
Frytki z przyprawami także świetne i do tego niszowe piwa. Polecam !!!
Małym minusem są ceny, lecz za jakość dania trzeba płacić :-)

Dziękujemy, darekk957

Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Międzywodzie, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków? Podziel się wrażeniami!