“Dobre i drogie”

Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Międzywodzie)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na małą mieścinę przybrzeżną ceny wielkomiejskie. Ale dania dobre, zwłaszcza polecam gulasz rybny. Na ostro, w węgierskim stylu, przypomina nieco szegedyńską halaszlè. Frytki Ok, dorsz też, aczkolwiek czuć marynatę z maggi.

Dziękujemy, 99anna99

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja odwiedzana przez nas wielokrotnie. Ryba wyśmienita i fajna obsługa. Właściciele nietuzinkowi :-)
Frytki z przyprawami także świetne i do tego niszowe piwa. Polecam !!!
Małym minusem są ceny, lecz za jakość dania trzeba płacić :-)

Dziękujemy, darekk957
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

wszystko bardzo smaczne a nawet wyborne nawet dziecko zjadło cała rybkę ze smakiem . pyszne surówki a nawet frytki smakują doskonale zupełnie inaczej domowo i pysznie

Dziękujemy, B3271ONjustynas
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam wrażenie, że miejsce odwiedzają osoby, które od kogoś słyszał o nim, a szkoda. Jedzonko jest bardzo smaczne rybka świeża, obsługa sympatyczna

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawałek od morza, ale można potraktować to jaki miły spacer.
Paprykarz dobry, fufu z łososia dobra, dorsz w occie dobry.
Ryby smażone średnie.
Wielokrotnie nad morzem jadłem lepsze.
Dość gruba panierka, ryba jałowa.
Dostała trochę cytryny i soli i dała radę.

Dziękujemy, MSZL

Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Międzywodzie, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Wędzarnia 2 Rybaków? Podziel się wrażeniami!