Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo komfortowe pokoje, położony przy głównej ulicy a do tego plac zabaw dla dzieci, strefa Spa i nowoczesny basen. To wszystko powoduje, że jest to zdecydowanie dla mnie numer jeden w tej miejscowości.

Dziękujemy, Anna H
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Bardzo mi się podobało w tym ośrodku. Z całą pewnością będę jeszcze chciał wrócić. Świetna lokalizacja. Nie widzę wad. Jeszcze na pewno odwiedzę ten hotel w przyszłości. Muszę pochwalić zarówno jedzenie jak również czyste pokoje.

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Byłem w różnych miejscach z rodziną, ale ośrodek Gryf to zdecydowanie dla mnie numer jeden. Bardzo dużo dodatkowych rozrywek, co gwarantuje zajęcie nawet jak jest brzydka pogoda. Na pewno tam jeszcze wrócę w najbliższym czasie

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Wiola K
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Bardzo udany wypoczynek. Spędziłam tutaj długi weekend. Bawiłam się na wieczorkach tanecznych, pływałam w basenie. Gorąco polecam. Na pewno tam wrócę i to może juz w najbliższe wakacje. Jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Obiekt w części odnowiony, w części w trakcie odnawiania. Generalnie bardzo fajne miejsce na pobyt. Rewelacyjna i bardzo pomocna obsługa. Fajne wyżywienie typowo polskie - bez pseudo udziwnień. Blisko morza, własny parking !

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Mariusz M