Zrecenzowano 30 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna zabawa. Plaża tylko 350 m od hotelu. A w hotelu basen z super atrakcjami. Pokoje wyremontowane i ładnie urządzone , czułam się wspaniale. Ceny atrakcyjne mogłam pozwolić sobie na dobre zakupy z których do tej pory jestem zadowolona. Okolica przepiękna.

Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano 25 maja 2016

Bardzo miło spędzony wypad. Miejsce bardzo ciekawe- bardzo ładna okolica. Pokoje czyste, ładnie urządzone. Obsługa bardzo profesjonalna. Kuchania również bardzo smaczna. I co ważne w rozsądnej cenie. Miejsce naprawdę godne polecenia:)

Wskazówka dotycząca pokojów: Ładne miejsce
  • Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 23 maja 2016

Wybrałam się tam z chłopakiem odetchnąć od rzeczywistości. Czułam się tam jak w domu.Pracownicy uprzejmi.Miejsce bardzo przytulne, warto się tam zatrzymać,nawet na dłużej :) Pokoje ładne, przestronne, widoki również ciekawe :)

• Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 5 stycznia 2016

Straszne miejsce, rodem z poprzedniej epoki (choć chyba obrażamy epokę). Front elewacji od ulicy głównej udało się jakoś okleić styropianem.Reszta ośrodku może służyć jako plener dla tanich filmów amerykańskich o chorym wyobrażeniu Europy Wschodniej. Śniadania to istny wyścig po mortadelę. Polecam amatorom kwaśnych jabłek.

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Stefan K
Zrecenzowano 29 lipca 2015

Cena nie współmierna ze standardami tego obiektu. W pokojach brudno, wszędzie włosy po pozostałych gościach, w łazience najgorzej, trzeba było samemu kupić domestos i wyszorować łazienke bo przy recepcji stał sznur rozżalonych gości. Pani tłumaczyła ów niedociągnięcia tym, iż jest tylko jedna pani sprzątająca.Radio w pokoju niedziałające, TV czarnobiały. Na plus jedynie zróznicowane śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie polecę tego obiektu i sama tam nie wrócę.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, WDiana