“Ładne miejsce, jedzenie dobre choc dość małe”
9 Fala — recenzja

9 Fala
Nr 7 wśród 14 Restauracje (Międzywodzie)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia po wizycie w 9 Fala. Jedzenie dobre, choc zamowione bajgle byly dość małe. Bardziej przypominaly Nam kajzerki z ciekawym farszem niz obfite bajgle. By zjesc pozywne sniadanie na dobry poczatek dnia trzeba by zamowic dwie sztuki - co daje koszt ok 50 zl. To moim zdaniem dosc duzo. Sprobowalam, jest ok - ale niestety nie wroce tam wiecej /choc szkoda.

Dziękujemy, ann_b_ann_b

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Zapach lawendy, mega dobre i świeże sałatki, pyszne bajgle, zimne piwo i domowe ciasto z pyszna aromatyczna kawą. Ciekawe miejsce pośród wszystkich smażalni i szaszłykarni. Jeżeli szukacie świeżego i pysznego jedzenia, to na pewno warto zajrzeć. Może traficie - tak jak my w niedziele- na pyszna zupę z kurkami. Albo fantastyczne chili con carne (chociaż to chyba się skończyło, bo moja córka wszystko pochłonęła) . Polecam

Dziękujemy, Ewa U
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazne miejsce spotkań przy niepowtarzalnym aromacie kawy, pysznych bajgli i orzeźwiających lodów.

Dziękujemy, Delicja_Alicja
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam. Mila obsługa, dobre lody i bajgle. Miejsce wspaniałe na to, żeby się najeść albo po prostu posiedzieć przy piwie.

Dziękujemy, maciejs934

9 Fala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzywodzie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w 9 Fala? Podziel się wrażeniami!