Zrecenzowano: 6 września 2017

Nie polecam. Za płotem znajduje się wesołe miasteczko a 100 m dalej codzienne koncerty Disco Polo, których dudnienie powoduje, że trzęsą się domki. Domek miał stare okna i stare drzwi co powodowało, że wszystkie dźwięki z zewnątrz trafiały do środka (wrażenie mieszkania w namiocie). Poza tym nie zbyt miła Pani zarządzająca.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Bes T
Zrecenzowano: 6 września 2017

Obiektu niestety nie poleciłabym nikomu. Właścicielka bardzo nieprzyjemna. Pojawia się na obiekcie raz dziennie na jakąś godzinę w tym czasie strofując kogo się da za co się da. Nas poproszono o to aby dzieci nie grały w piłkę bo zniszczą trawnik! jak na ośrodek przyjazny dzieciom trochę słabo. Do dyspozycji dzieci bardzo niewiele maleńki, podniszczony, plastikowy placyk zabaw.
(były z nami 3 dziewczynki 3l, 4l i 5l) - zdecydowane amatorki piłki nożnej:) za to w domku obok z 7 chłopaków w wieku 8-10 lat ale właścicielka nie skleiła. Co dziennie zwracała uwagę żeby jej nie zrywać malin (?) rosnących pod płotem. A co za płotem? W odległości 2m od okien naszego notabene przyzwoitego domku. LUNAPARK - to chyba ten specyficzny klimat o którym pisano w folderze:) ja jednak wolałabym, jadąc na wczasy z małymi dziećmi potrzebującymi snu, wiedzieć o takich atrakcjach. Dodatkowo na wprost lunaparku, co wieczór muzyka na żywo (odległość hmm jakieś 10-15m) oczywiście disco - polo. Dla fanów polecam, choć wodzirej raczej marnej klasy, zawodził aż uszy puchły. Raczej znośny dla wielbicieli procentów. W dzień przed wyjazdem powiedzieliśmy że zamierzamy wyjechać o 6 rano (ponad 600km do domu, małe dzieci - wiadomo lepiej niech prześpią część drogi) co spotkało się z dużą krytyką i niezadowoleniem. Poproszono nas żebyśmy wyjechali o 10 bo wtedy właścicielka będzie na obiekcie (?) spakowaliśmy się i wyjechali komunikując, że nie będziemy czekać aż Pani się wyśpi.
Domki - ogólnie czyste i przestronne, łazienki dramat - ruchome płytki na podłodze, ubikacja w odległości 2cm od ściany w czasie korzytania nogi pod prysznicem, ciemne, stare bryyy, kuchnia - marne wyposażenie hmm minimalistyczne np przygotowanie herbaty dla 6 osobowej rodziny rano zajmowało dobre pół godziny - mini czajnik o mini mocy:)
podsumowując gdyby nie sąsiedztwo i właścicielka byłoby znośnie. Dokładając wszystkie czynniki do kupy wakacje zmieniają się w koszmar. Byliśmy skłonni 3. dnia spakować się i wyjechać. Zatrzymało nas tylko morze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijac szerokim lukiem
Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, karolina n