Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Rehabilitacja ok obsługa--sprzątanie, kelnerki ok.
Jedzenie pod psem .Catering----dietetyczka albo niech idzie na emeryturę albo niech się douczy.Trzeba było dokupować jedzenie ,bylo nie wartościowe.Pobyt maj czerwiec 2019

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, MarlenaP302
Zrecenzowano: 14 grudnia 2018

Jestesmy z mezem od 2 dni i moje pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne,bo Panie w recepcji bardzo mile i pomocne .Panie pielegniarki I Pani Doktor rowniez.Jak widzc ludzie ktorzy tu pracuja staraja sie ale ludzie zarzadzajacy i kierujacy osrodkiem nie zbyt sie przejmuja kuracjuszami.Nie ma koordynacji pomiedzy poszczegolnymi dzialami poniewaz informacje,ktore sa przekazywane nie sa jednakowe i trzeba na wlasna reke dochodzic prawdy.Najbardziej kulejacym dzialem jest kuchnia i stolowka.Posilki jak na razie sa bardzo ubogie,brak wyboruw potrawach i brak owocow i deserow oraz wody i kawy .Kawa tylko przy sniadaniu a woda tylko przy obiedzie.Nie mozna wybrac godziny posilkow.Sniadanie tylko o 8 obiad 13 i kolacja 17.Jezeli zabieg wypadnie Ci w czasie posilku to pozegnaj sie z jedzeniem ,bo go brakuje.Jedzenie ledwie cieple ,zupki szpitalne .Wogole jeszcze w zadnym Sanatorium nie spotkalam sie z tak biedniutkim jedzeniem,a jezdze 2 razy do roku prywatnie bo zabiegi pomagaja mi uniknac operacji juz od kilku lat. Obrusy brudne nie zmieniane,nie ma wyboru stolika i trzeba siedziec tam gdzie Ci karza.Trzeba za soba sprzatac naczynia.Dobrze,ze chociaz zmywac po sobie nie karza.Pokoj mamy bardzo ladny w Willi ale na tym sie konczy.Do stolowki daleko jak na koniec swiata,stolowka w piwnicy ,ponura i zimna,korytarze rowniez zimne i okropne przeciagi zwlaszcza pomiedzy gabinetami zabiegowymi.Zauwazylam rowniez,ze Panie kelnerki myja naczynia co absolutnie jest niedopuszczalne!Powinny to robic maszyny ktore rowniez dezynfekuja.Obawiam sie teraz czy nie nabawimy sie jakiejs choroby w zwiazku z kompletnym brakiem tak zwanej kontroli infekcji ,ktora na calym swiecie jest skrupulatnie przestrzegana a w Polczynie zapomniana.Bardzo mi przykro,ze musze o tym pisac ale sa to podstawowe rzeczy w takich placowkach.Maz jest glodny i naburmuszony bo nie chce jesc samych wedlin /2 rodzaje/ na sniadanie i kolacje.Najgorsze jest to ,ze bedziemy spedzac tu Wigilie i Swieta Bozego Narodzenia oraz Sylwestra i obawiam sie,ze bedziemy rozczarowani.Jestem zla na siebie,ze wybralam to miejsce i z pewnoscia tu nie wrocimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej ominac to miejsce i wybrac inne Sanatorium
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Camper560076
Zrecenzowano: 11 listopada 2018

Byłem w tym Sanatorium - Gryf - Połczyn Zdrój w Pażdżierniku 2018 roku - Pokój 2 osobowy Miałem - Kiepsko umeblowany - Za wszystko trzeba Płacić - Nawet za Czajnik - Zabiegi super - Obsługa dobra przy Zabiegach - Opieka medyczna Dobra - Jedzenie - Denne - Specjalnością jest - Serek Topiony - na Śniadanie i na Kolację - Obiady takie Sobie - Mało atrakcji jest po południu - Jedynie spacerki po Parku - Albo chodzić na Tańce - Jestem po Wylewie - Moja ocena to - 3 -.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Janusz T
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

miejsce bardzo ciekawe, piękny kompleks budynków, ładnie położony wśród drzew, kwitnących kwiatów i krzewów, dobra baza zabiegowa, wszystko na miejscu, pyszne gofry i wyśmienita herbata zielona jaśminowa w kawiarni Bankietowej - polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Sylwia J
Zrecenzowano: 13 października 2018

Profesjonalna obsługa, zabiegi super, posiłki smaczne, widać starania aby były one urozmaicone. Gdybyśmy mieli z mężem jechać znowu , na pewno ucieszylibyśmy się z pobytu w tym sanatorium.Gorąco polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, jkominiarek