“Smacznie w drodze do domu”
Restauracja Palupe — recenzja

Restauracja Palupe
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, smaczne jedzenie podane z klasą. Brawo dla kucharza i właścicieli, bo stworzyli lokal o bardzo miłej atmosferze. Jak najbardziej godny polecenia lokal :)

Dziękujemy, 657jeremiaszk

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzina 2+1. Byliśmy tam Ok. 16.00. Większość stolików była zajęta, co dobrze wróżyło. Zamówiliśmy karkówkę, zestaw dla dzieci i pizzę. Zestaw dla dzieci i karkówka przyszły po 10 minutach i były smaczne. Niestety - kiedy ja z synem zjedliśmy już nasze dania, pizzy wciąż nie było. Pizza pojawiła się w sumie po ~1 godzinie od zamówienia. Do tego nie była nawet smaczna (zamiast sosu pomidorowego była posmarowana ketchupem). Dlatego odradzamy zamawianie pizzy w tym lokalu.

1  Dziękujemy, klpcjsz
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niegodne polecenia. Trafiliśmy tam po przeczytaniu przewodnika po okolicy, w którym autorzy polecali to miejsce. Późnym popołudniem kuchnia dopiero gotuje rosół i barszcz, o czym poinformowano nas po złożeniu zamówienia. Nie poinformowano mas natomiast, że zamiast zamówionego schabu z kością dostaniemy wersję bez kości. Pizza miękka, bez wyraźnego smaku. Kelnerzy znakomicie wytrenowani w omijaniu spojrzeń gości.

Dziękujemy, mrzaba
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Polecam restaurację na rodzinne obiady. Z wielu różnych dań każdy wybrał dla siebie smaczne jedzonko. Porcje duże, wszystko świeże i bardzo dobrze przygotowane. Nawet dla małego dziecka przygotowano pyszne warzywa na parze, możliwość dostawienia krzesełka do karmienia. Miła obsługa i przyjemna atmosfera.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, wenawena
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ukochany zarezerwował stolik na walentynki z wyprzedzeniem. Po przyjściu nie było dla nas stolika, dano nam po kimś. Wszystkie były przystrojone w serduszka itd a ten stolik po kims wgl nie przygotowany. Na pizzy 5 składników na krzyż, kelnerka nie miła czas oczekiwania bardzo długo.. Absurdalne żeby zamówić stolik na taką okazję 2 tygodnie przed a zostać bez niego..

Termin wizyty: luty 2018
4  Dziękujemy, monikawY1194AI

Byłeś(-aś) w Restauracja Palupe? Podziel się wrażeniami!