“Klimatyczne miejsce”
Prosto z Mostu — recenzja

Prosto z Mostu
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Olecko)

Znakomicie położony lokal przy Jeziorze Oleckie Wielkie, w poblizu "Wiewiórczej ścieżki" prowadzącej wokół jeziora. Sympatyczna obsługa. Pyszne domowe ciasta (zjadłam szarlotkę) oraz poza proponowanymi burgerami z róznymi dodatkami (w tym wersją VEGE), dania inspirowane egzotycznymi podróżami. Ładnie podane placuszki z cukini z pulpetami z indyka. Pyszne herbatki na zimowe chłody.

Dziękujemy, barbtekieli

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Zupa pomidorowa z koncentratu w szczycie sezonu na pomidory. Kawa mrożona to szklanka mleka z kawą. Jeśli chodzi o kuchnie nie polecam. Na piwo tak ponieważ jest to fajna lokalizacja wśród drzew. Blisko jeziora

Dziękujemy, Magdalena L
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo mila obsluge, bardzo dobre jedzenie, szczegolnie burger harnaś z camembertem i zurawinka, aperol tez bardzo dobry, fajne lezaki i lokalizacja przy wodzie, przytulne miejsce, polecamy!

Dziękujemy, futurroz
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie położona kafejka, jezioro, rzeka, muzyka, leżaki napoje alkoholowe i nie tylko !
Polecam rodzinom z dziećmi i nie tylko :-)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Robusz
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W poniedziałek zaparte i tyle my widzieli. Może warto podać godziny i dni otwarcia ! Wyrażenie podane godziny promocji piwa i posiłków. Ale tak z oglondu to nie żałuję.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Skalny- m

Prosto z Mostu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olecko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosto z Mostu? Podziel się wrażeniami!