Polecam każdemu

Niedawno po raz pierwszy zwiedzałem sztolnie razem ze znajomymi. Piękne miejsce z fascynującą... Przeczytaj więcej

Chemiczek122
Lubań, Polska
Powrót do przeszłości.

Włodek S
Kutno, Polska

Miejsce warte odwiedzenia, ale dla osób, które liczą się z niedogodnościami. Zwiedzanie w świetle latarek, w dość niskiej temperaturze (konieczne ciepłe okrycie i wygodne, nieprzemakalne buty). Nie polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Mimo że przewodnik stara się opowiadać jak najciekawiej, wplatając żartobliwe komentarze , dzieci są znudzone, marudne i przeszkadzają innym zwiedzającym. Wcale im się nie dziwię, to nie jest dla nich atrakcyjne. Apeluję do rozsądku rodziców - zabierzcie tam dzieci, kiedy już będą w takim wieku, że będzie to dla nich frajda.

Dziękujemy, Włodek S

Miejsce godne polecenia super przewodniczka opowiada ciekawie i z humorem polecam wszystkim także na wypad z dziećmi

1  Dziękujemy, grubus123
Zrecenzowano: 8 września 2019

Super zwiedzanie z super przewodnikiem. Świetnie przedstawiona historia w fajnej latarkowej atmosferze. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie świetny pomysł na wypad, fajna atmosfera, świetni przewodnicy, dużo ciekawostek. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, casiniatko
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na spędzenie czasu troche inaczej. Przewodniczka Julka opowiada wyczerpująco ale humorystycznie o tym co dzialo sie na terenie kopalni Podgórze w dawnych czasach. Mielismy przyjemnosc uczestniczyć w grupie, do której dołączył Maciek :)
Bardzo podobało Nam sie jak wytłumaczył innemu chłopcu dlaczego nie mozna "machać" latarka :)
Dziekujemy i pozdrawiamy :)

1  Dziękujemy, 679ulap