Polecam każdemu

Niedawno po raz pierwszy zwiedzałem sztolnie razem ze znajomymi. Piękne miejsce z fascynującą... Przeczytaj więcej

Chemiczek122
Lubań, Polska
Super wycieczka

Byliśmy z mężem już drugi raz, bardzo nam się podobało. Fajny klimat i rewelacyjni przewodnicy... Przeczytaj więcej

stepscy
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na spędzenie czasu troche inaczej. Przewodniczka Julka opowiada wyczerpująco ale humorystycznie o tym co dzialo sie na terenie kopalni Podgórze w dawnych czasach. Mielismy przyjemnosc uczestniczyć w grupie, do której dołączył Maciek :)
Bardzo podobało Nam sie jak wytłumaczył innemu chłopcu dlaczego nie mozna "machać" latarka :)
Dziekujemy i pozdrawiamy :)

1  Dziękujemy, 679ulap
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Miejsce dość ciekawe. Idzie się 800 m korytarzem w głąb kopalni, po drodze zatrzymuje na chwilę przy różnego rodzaju wystawkach. Trzeba się cieplej ubrać gdyż w środku jest dość zimno ok. 4 stopni. Obuwie też należałoby mieć cieplejsze i odporniejsze na brud i wodę. Atrakcja nie polecana dla małych dzieci gdyż nudzą się i boją, bo jest ciemno i zimno. Na końcu kopalni ciekawy akwen wodny gdzie podobno można nurkować. Wstęp 19 zł. Przewodnik - młody chłopak bardzo ciekawie opowiadał.

Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce i super pani przewodnik Jaga. Gorąco polecam. Iwona, Marek i Krzysztof z Rumi.

Dziękujemy, Marczeslaw
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na wycieczce po kopalni A nie sztolni bo na dole są 2 parkingi. Do kopalni na górę po prawej i jedziemy droga wahadłowa. Przewodnik Baba Jaga opowiedziała naprawdę ciekawa historię. Obowiązkowy punkt do odwiedzenia. Ubrać się ciepło

Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Bardzo ciekawe miejsce - dawna kopalnia uranu. Wycieczka z przewodnikiem trwała ok. 1h20min do przejścia 1600m, w tym czasie przewodnik z fajnym poczuciem humoru naprawde ciekawie opowiadał o historii kopalni i nie tylko (świetnie przygotowany opowiadał a nie recytował). Fajne ekspozycje, ciekawa przygoda. POLECAM!

Dziękujemy, Dobromiła P