“Przepyszny kiszony łosoś”
Ryby Zubowicz — recenzja

Ryby Zubowicz
Opis: Smażymy ryby na tradycyjnych patelniach. Wędzimy ryby tradycyjnie. Poławiamy ryby w Zalewie Kamieńskim. Przyrządzamy Łososia Kiszonego.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam suszonego łososia, makaron po prostu bajka, a paprykarz i śledzie palce lizać. I bez konserwantów!

Dziękujemy, ma_gorzatam180

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Od kilku lat regularnie zjawiam się tu na dorsza i zawsze wychodzę syta i zadowolona. Dorsz najlepszy na całym Pomorzu Zachodnim! Ceny adekwatne do jakości.

Dziękujemy, -joanna-od-2016
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie! Serdecznie polecam zupy rybne oraz bagietki z pastami. Pomimo dużego ruchu obsługa działa szybko, sprawnie i z uśmiechem na twarzy! :)

Dziękujemy, Curiosity781047
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potraktowano nas nie fajnie. Bo specjalnie jechaliśmy 200km aby wziąść z sobą na wynos przystawki. Pani powiedziała że nie wydają na wynos i że możemy zjesc tylko na miejscu.
Ale przed ostatni razem jak byliśmy i nie dokończyliśmy posiłku to nam spakowali to na wynos, a teraz Pani kelnerka powiedziała że manager zabronił wydawać posiłki na wynos!

1  Dziękujemy, Olenka741236
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Zamówiliśmy łososia kiszonego - specjał zakładu. Smak określamy jako poprawny/dobry. Niestety nie podoba nam się, że porcje są coraz mniejsze (szczególnie chlebka - dostaliśmy wyłącznie dwa małe kawałeczki), a ceny coraz wyższe - obecnie to już 21zł!

Dziękujemy, tomaszb774

Ryby Zubowicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Międzywodzie, Zachodniopomorskie

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ryby Zubowicz? Podziel się wrażeniami!