“Unikać tego miejsca.”
Ryby Zubowicz — recenzja

Ryby Zubowicz
Opis: Smażymy ryby na tradycyjnych patelniach. Wędzimy ryby tradycyjnie. Poławiamy ryby w Zalewie Kamieńskim. Przyrządzamy Łososia Kiszonego.
Zrecenzowano 31 marca 2019

Na jedzenie czeka się bardzo długo. Obsługa niemiła. Jedzenie kiepskie i drogie. Miejsce jest bardziej kiepskim barem niż restauracją.
Wokół sporo ludzi, którzy nie dbają o higienę.

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, Kamil K

Zrecenzowano 11 marca 2019

Bardzo dobre jedzenie polecam łososia w sosie mornay ,inne dania też warte spróbowania.Miła obsługa .

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Madzia70
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już kilka razy i zawsze próbuje czegoś innego, za każdym razem wszystko pyszne! Najlepsza zupa rybna jaką jadłam. Polecam również burgera z rybą oraz pyszną bagietkę z kiszonym łososiem

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, paulinatravell
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce na uboczu, zupełnie niepozorne. Niech nie zniechęca wygląd zewnętrzny i niewielki sam w sobie lokal. Dosyć krótka karta, każdy znajdzie coś dla siebie. Ryba w cieście piwnym przepyszna, świeża i naprawdę całkiem spore porcje. Obsługa miła, sprawnie działająca. Jeśli zatrzymać się na jedzenie,choćby przelotem,warto tu zajrzeć.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, joannawN3446GE
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z wyglądu dość niepozorny,ale jedzenie jest smaczne. Najlepiej smakował mi dosz, świetny. Dobra była również sałatka oraz łosoś. Miła obsługa,dania dość szybko podane. Miejsce do którego warto wrócić

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Ewellena

Ryby Zubowicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Międzywodzie, Zachodniopomorskie

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ryby Zubowicz? Podziel się wrażeniami!