“Skromnie ale za to pysznie!”
Ryby Zubowicz — recenzja

Ryby Zubowicz
Opis: Smażymy ryby na tradycyjnych patelniach. Wędzimy ryby tradycyjnie. Poławiamy ryby w Zalewie Kamieńskim. Przyrządzamy Łososia Kiszonego.
Zrecenzowano 18 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, bylem przejazdem w Kamieniu Pomorskim pierwszy raz, znalazlem to moejsce na tripadvisorze i jak zwykle sie nie pomylilem:) fantastyczna zupa rybna, swieze ryby a na wynos mozna kupic wedzone w sklepie obok!:)

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, danielmG4448NO

Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

O rany byliśmy jakiś czas temu ,i było całkiem przyzwoicie.
Dziś jednak rozczarowanie na maxa .
Cena za sandacza 100zł za kilogram,niby normalnie ale jest jeden problem to nie jest filet z sandacza tylko ciasto piwne faszerowane sandaczem i z ceny fileta robi się cena za danie.
Co do jakości ryby czy samej obsługi nie mam zastrzeżeń.
Jednak sandacz jeden z najdroższych jakich jadłem .
A to tylko bar nie restauracja.
Pozdrawiam.

Termin wizyty: październik 2017
2  Dziękujemy, robertlU5152OZ
Zrecenzowano 12 października 2017

Średnio, przy stoliku dlugo czekaliśmy na kogoś z obsługi, po próbie zasięgnięcia informacji przy "ladzie" byliśmy odsyłani z kwitkiem z powrotem do stolika i znów oczekiwanie na "Godota". W sali i ogródku nie było pełnego obłożenia, pań zdawałoby się dość, a mimo to dalej czekaliśmy, aż ktoś podejdzie. Nie podszedł! 15 minut w oczekiwaniu na info to dość czasu, ażeby zrezygnować z posiłku. Może goście zza zachodniej granicy są bardziej pożądani? SZKODA.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, mariuszmuszynski64
Zrecenzowano 2 października 2017

Świetnie przygotowana ryba smażona w cieście piwnym (okoń, dorsz lub sandacz)
Ciekawy smak rybnej zupy gulaszowej (faktycznie była swego czasu za słona, ale ostatnio nastąpiła poprawa:) W sierpniu testowaliśmy sałatki - bardzo interesujące, lekkie danie obiadowe na lato. Trochę trudno znaleźć miejsce, w sezonie może być konieczna rezerwacja. Obsługa bardzo miła i w miarę możliwości sprawna - obłożenie lokalu bardzo duże, ale atmosfera wakacyjna sprzyja delektowaniu się, gdy już zdobędziemy miejsce przy stoliku...

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, mskrystek
Zrecenzowano 5 września 2017

Świetne położenie tuż przy morzu. Dorsz doskonały. Najbardziej polecamy pierogi z rybnym farszem. Palce lizać. Ale też dorsz smażony świetnie smakuje. Miejsce przyjazne dzieciom, mają dania rybne dla maluchów, krzesełka, a panie kelnerki potrafią nawiązać kontakt z dziećmi. Obsługa przemiła i pomocna. Poprosiliśmy o podgrzanie własnego dania dla córki i nie było żadnego problemu. Polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marek P

Ryby Zubowicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Dziwnów, Zachodniopomorskie

Międzywodzie, Zachodniopomorskie

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ryby Zubowicz? Podziel się wrażeniami!