Kamień Pomorski

Zrecenzowano: 24 lipca 2019
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

W drodze do Kamienia Pomorskégo gorąco polecam odwiedzić miejscową katedrę Jana Chrzciciela, w której ochrzczono moją żonę. Kościół, w którym wstęp jest bezpłatny, oczaruje Cię swoim pięknem, w którym odkryjesz piękny i urzekający organ, jeden z najstarszych wizerunków świętych na świecie, piękny obraz Jana Pawła II i inne niewidoczne relikwie.

Dziękujemy, brabecmiroslav
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zabytki w niej są przeswietne. Po pierwsze wspaniałe organy. Po drugie chrzcielnica która datuje się nawet przed istniejącym dziś kościołem.skarbiec. Wspaniale.

Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Obiekt imponujacy.Dzwiek organow niebianski.Unikat na skale swiatowa.Roslinnosc w wirydazu przepiekna.

Dziękujemy, maciek122018
Zrecenzowano: 5 lutego 2019

warto zwiedzić katedrę w środku oraz wspaniały zamknięty ogród ,skarbiec ,wystawę prac wykopaliskowych i oczywiście posłuchać koncerty organowego

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano: 11 lipca 2018

Watro zobaczyć Konkatedra sw. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim .Świetnie zachowana polichromia .

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, ewaandrzej