“z roku na rok coraz gorzej”

Restauracja Pod Żubrem
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Kruklanki)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Od kilku lat spędzamy wakacje w okolicach Kruklanek i wielokrotnie odwiedzaliśmy tę restaurację. Niestety w tym roku zrobiliśmy to ostatni raz. Mieliśmy dwa podejścia. Za pierwszym razem po 10 minutach oczekiwania uzyskaliśmy informację, że za godzinę najwcześniej zrealizują zamówienie, "bo mają komunię". No fajnie, to może warto było zamknąć restaurację, a nie stwarzać pozory. Szczególnie, że restauracja była praktycznie pusta. Za drugim razem udało się nam zamówić. Po długim oczekiwaniu otrzymałem moją ulubioną potrawę u nich - kotlet z piersi kurczaka po belwedersku. Niestety w środku kotleta było obrzydliwe niedosmażone ociekające wodą (?) mięso. Zgłosiłem ten fakt na kuchni, pomimo tego, że moja żona już zjadła czekaliśmy na moje "naprawione" zamówienie. Pełen nadziei zabierałem się za nowego kotleta, ale nauczony doświadczeniem przekroiłem go od razu na pół. I co? To samo, z tą różnicą, że mięso dodatkowo było jeszcze twardsze i ciężko było przebić się przez niedosmażone włókna. Nie zgłaszałem już tego, bo nie widziałem w tym sensu. Nie usłyszeliśmy przepraszam, nikt się nie spytał czy było ok. Dziewczyna, która nas obsługiwała była w bardzo mocnym makijażu i co najwyżej była przejęta imprezą na którą idzie bądź na której była. Stracili przez tę sytuację wieloletnich klientów, a ja każdemu w okolicy będę o tej sytuacji mówił. Ktoś tu pisał, że kurczaka z piersi trudno zepsuć, udało się, dwukrotnie. Dodam, że dają bardzo mało frytek lub ziemniaków opiekanych. Ceny są ok, ale jakość gdzieś zginęła. Z Kruklanek jest 15 minut do Giżycka gdzie jest duży wybór dobrych knajp. W mojej opinii nie ma sensu iść do żubra, bo oni w Kruklankach nie maja praktycznie konkurencji, a jak nie ma konkurencji to nie trzeba się starać, bo i tak klient przyjdzie.

Dziękujemy, bosy87

Zrecenzowano 30 lipca 2018

Pod Żubrem byliśmy kilka razy w trakcie tygodniowego pobytu w Kruklankach. Ogólna ocena dotycząca jedzenia to 3. Zupy (rosół) bardzo dobre. W przypadku dań obiadowych było raz lepiej, raz gorzej. Polędwiczki w sosie kurkowym - suche; devolay - mało masła w środku; kotlet z piersi kurczaka - bardzo dobry (choć to danie, naprawdę ciężko zepsuć); zraz wołowy z boczkiem i cebulką - smaczny; placki ziemniaczane - więcej mąki niż ziemniaków. Obsługa bardzo miła, czas oczekiwania na potrawy dość długi.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Zamówiłem 6 porcji flaków na wynos.Zamiast flaków dostałem wodę z wielką ilością majeranku,a w tej wodzie nie liczne paski flaków.Na początku Pani powiedziała , że nie będzie takiej ilości , ale po jakimś czasie się znalazła.Opinie wszystkich osób , które jadły te flaki były zgodne, do flaków została dodana woda i nawet nie skuszona się dodatkowo je doprawić ( wrzucono jedynie majeranek , bo było go bardzo dużo .Dodam jeszcze , że porcje były bardzo małe.

Dziękujemy, Mirosław W
Zrecenzowano 6 maja 2018

Trafiliśmy przypadkiem. Obsługa przemiła, dania wydawane ekspresem. Zaaranżowany kącik dla dzieci oraz krzesełka do karmienia. W środku czysto i schludnie, choć wnętrze nie powala. Przy restauracji zaaranżowany ogródek pod zadaszeniem, do którego można wejść z psem. Miska z wodą dla psa znalazła się natychmiast. Jedzenie bardzo smaczne, dobrze doprawione, choć nadal podtrzymuję, że najlepsze kartacze jadłam w Supraślu. Poza tym ceny rewelacyjne. Zamówiliśmy zupę pomidorową, dwie coca-cole, kartacze dwie sztuki z kapustą kiszoną oraz sznycel z ziemniakami i surówką z pora (porcja gigant) i zapłaciliśmy za to 56 zł.

Dziękujemy, OliSa89
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja czysta i schludna. Jedzenie smaczne i świeże. Kotlety schabowy w zestawie i pierś z kurczaka w zestawie bardzo ok ale jako standardowe dania po prostu normalnw. Plusem jest to że wszystko było bardzo świeże.

1  Dziękujemy, Marta Z

Restauracja Pod Żubrem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie
Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Żubrem? Podziel się wrażeniami!