“Późny obiad ...”
Moto Gospoda — recenzja

Moto Gospoda
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Kruklanki)
Opis: Serdecznie zapraszamy nie tylko tych których pasją jest jazda na motorach, ale także tych którzy chcieliby dobrze i smacznie zjeść. Staramy się aby nasza oferta była smaczna, tania i spełniała oczekiwania naszych gości. Dlatego mamy do wyboru dwie sale, tarasy i ogród aby każdy mógł wybrać odpowiednie dla siebie miejsce! Podajemy również dania bezglutenowe!
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła obsługa. Ogółem to fajne miejsce. Ceny przyzwoite. W ogródku scena i mini plac zabaw dla najmłodszych. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 519endrjum

Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy schabowego i okonia z ziemniakami. Ziemniaki były odgrzewane (szare, twarde i niesmaczne). Ryba też była ogrzewana, była sucha i twarda. Obsluga znudzona i bez zaangażowania. Nie polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy za niewygórowane ceny, pyszne jedzenie, przemiła obsługę, super muzykę i klimat, no i piłkarzyki! Pani kelnerka przesympatyczna, bardzo dobrze doradzila dobór dania. Są tu piwa lokalne. Restauracja dobra na piwko jak i pyszny obiad i rozrywkę ze znajomymi. Polecam!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie i napitki! :-) wszystko jest zawsze świeże, smaczne i pyszne! Polecam serdecznie!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Gabriela B

Moto Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie
Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Moto Gospoda? Podziel się wrażeniami!