“Nie polecam”
Kyratso's Kitchen — recenzja

Kyratso's Kitchen
Nr 24 wśród 80 Restauracje (Skopelos Town)
Kuchnie: Grecka, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Pani na drodze nas ,zaczepiła.Zaprosila do tawerny w ktorej gotuje jej mama.Jedzenie tradycyjne itd.Jedzenie drogie np.kotlety z cukinią 8,5 e nawet na Mykonosie w tawernie nie spotkalam takiej ceny.Frytki mrozone jak fast food.blee.Mousaka miesa jedna łyżeczka za to beszamel 3 x tyle. Jadlam 20 musak w grecji A tak byla tak oszczedna I biedna że szok. Bifteki nie smaczne. Drogo, oszczędnie,Male dania. Salatka krabowa najgorsza jaka jadlam 15 lat w grecji.Nie polecam tej tawerny.

Dziękujemy, sylwia228271985

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Możliwość obejrzenia potraw przed wyborem wewnątrz restauracji. Piękny widok na port. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, krzysztofm395
Zrecenzowano 16 października 2018

Przed restauracją ustawia się czasem kolejka oczekujących na stolik. Warto czekać. Jest pysznie i przemiło. Ceny są nieco wyższe, niż w okolicy. Porcje są spore. Polecam grillowane Little fish (chyba szpprotki?) kalmary, pyszna zwykła dorada z grilla, CUDNA koźlina ze śliwkami, Skopelos cheese cake - poezja jak dla mnie. Przyzwoite wino, no i atmosferera, atmosfera i jeszcze raz atmosfera. Mimo, że ludzi mnóstwo, wiele stolików to ma to urok a obsługa (rodzinna tawerna) stwarza taki nastrój że czujesz się jej częścią.
Pozdrowienia specjalne dla Katariny :)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, katarzyna k
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Niezwykle klimatyczne miejsce z bardzo miłą obsługą. W czasie naszego dwutygodniowego pobytu kolacje jadaliśmy przeważnie właśnie tam. Czuliśmy się za każdym razem traktowani wyjątkowo, jedzenie bardzo smaczne, jest dużo różnych potraw, każdy znajdzie coś dla siebie.
Kelnerzy bardzo mili, uśmiechnięci zawsze gotowi doradzić. Jeżeli nie wiedzieliśmy co wybrać, byliśmy zapraszani do kuchni gdzie informowano nas co to za dania z czego są robione itd. Na posiłki trzeba troszkę poczekać, ale za to wszystko świeżutkie, pyszne. Porcje są na tyle duże, że sporo osób brało jedną porcję na dwie osoby. Polecam dania z ryb! Pozdrowienia dla wszystkich od Julii i Magdy a specjalne ukłony dla Mamy, która osobiście tam gotuje.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, JMagda2018
Zrecenzowano 3 października 2017

W knajpie było tłoczno. W dniu naszej wizyty było wietrzenie więc ściany były przysłonięte folią. Niestety już na wejściu ktoś z obsługi palił papierosa za papierosem. W środku było więc nadymione, do tego duszno. Na jedzenie czekaliśmy dość długo, tak samo na rachunek. Stosunkowo drogo, zwłaszcza przy maleńkich porcjach jedzenia (nie liczę dużej ilości makaronu, ziemniaków czy chleba). Miła pani która zachęcała gości do wejścia do restauracji.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Socjografka

Kyratso's Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopelos Town, Skopelos

Byłeś(-aś) w Kyratso's Kitchen? Podziel się wrażeniami!